ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محاکمه مرد عکاس باشی از جنبه عمومی جرم

محاکمه مرد عکاس باشی از جنبه عمومی جرم

میزان/ مرد عکاس باشی که سال 93 همسرش را به خاطر خیانت به قتل رسانده بود، پس از بخشش از سوی خانواده همسرش با صدور کیفرخواست به زودی از جنبه عمومی جرم محاکمه می شود.

عصر روز اول مهر 93 مردی با مراجعه به ماموران کلانتری 108 نواب ادعا کرد همسرش را به قتل رسانده است. این مرد مدعی شد ساعتی قبل با ضربات چاقو همسرش را به قتل رسانده است.
با حضور ماموران در محل مشخص شد زن جوان مورد اصابت چاقو قرار گرفته و از سوی امدادگران اورژانس در حال انتقال به بیمارستان است. هنوز ساعتی از انتقال این زن به بیمارستان نگذشته بود که ماموران در جریان مرگ این زن قرار گرفتند.
مرد همسرکش در بازجویی های اولیه در مورد روز حادثه گفت: 19 سال قبل با لیلاازدواج کردم که حاصل این ازدواج یک پسر 18 ساله است. در یک عکاسی کار می کنم و زندگی مان خوب بود. تا اینکه چندی قبل یکی از همسایه ها مدعی شد همسرم با یک مرد ارتباط دارد. ابتدا باور نکردم و به همین دلیل خانه مان را عوض کرده و در خیابان مرتضوی ساکن شدیم.
روزحادثه با پسرم برای ثبت نام دانشگاه او رفتیم. هنگام برگشت به خانه متوجه شدم مردی غریبه در داخل خانه است. با او درگیر شدم اما پسر جوان فرار کرد. چند روز کنترلی بر روی اعصابم نداشتم اما همان موقع فهمیدم که پسر غریبه همکار او در شرکت تعاونی است و در کنار غرفه عکاسی همسرم غرفه فروش شارژ دارد. تصمیم گرفتم همسرم را به قتل برسانم به همین خاطر روز حادثه پس از درگیری لفظی وقتی همسرم قصد داشت دست و رویش را بشوید با برداشتن کارد آشپزخانه به سراغش رفتم. ابتدا فکر کرد با او شوخی می کنم اما یک ضربه به پهلویش زدم که او نقش زمین شد. سپس با دستانم سعی کردم خفه اش کنم. صورت همسرم کبود شده بود و دیگر هیچ واکنشی نشان ندا
پس از اینکه همسرم را کشتم، با ریختن آب یخ روی خودم سعی کردم آرام شوم. پس از اینکه لباس هایم را عوض کردم از خانه خارج شده و چند ساعتی در خیابان ها پرسه زدم. وقتی آرام شدم به کلانتری رفتم و خودم را معرفی کردم.
با اعترافات عکاس باشی قاتل او برای تحقیقات بیشتر بازداشت شد. در حالیکه تحقیقات از متهم ادامه داشت خانواده همسرش با حضور در دادسرا از قصاص دامادشان گذشت کرده و مرد همسرکش با قرار وثیقه آزاد شد.
با تکمیل تحقیقات،کیفرخواست او صبح امروز صادر شده و متهم به زودی از جنبه عمومی جرم محاکمه می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X