ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش حمیدرضا عارف به انتشار اسناد فساد مالی علیه یکی از نزدیکان پدرش

واکنش حمیدرضا عارف به انتشار اسناد فساد مالی علیه یکی از نزدیکان پدرش

آریا/ یکی از نزدیکان آقای احمدی نژاد در برخی از کانال های تلگرامی اقدام به انتشار اسناد فساد مالی آقای «د.ب»، رئیس ستاد آقای عارف در یکی از شهرهای ایران و عضو هیات مدیره یک شرکت صنعتی کرده است. خبرگزاری آریا با حمیدرضا عارف فرزند محمدرضا عارف، برای تنویر افکار عمومی در این خصوص گفتگو کرده است. حمیدرضا عارف فرزند محمدرضا عارف منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس دهم در گفتگو با خبرگزاری آریا در خصوص انتشار این اسناد گفت: کسانی که این اسناد را منتشر می کنند باید پاسخگو باشند. مملکت قوه قضائیه دارد و قوه قضائیه به هر فردی که تخلفی انجام داده است، باید رسیدگی کند. اینکه با انتشار اینگونه اسناد بخواهند بگویند زمانی که آقای دکتر عارف هیچ مسئولیتی یا سمتی نداشتند، اطرافیانشان فساد مالی داشتند! دوستانی که این ادعاها را می کنند، بهتر است بروند سراغ کسانی که در دوران مسئولیت خودشان، اطرافیان آنها فساد مالی داشتند. بروند ببینند زمانی که خودشان مسئولیت داشتند در اطرافیان رئیس جمهور سابق چه اتفاقاتی افتاده است. مردم همه اینها را به خوبی می دانند. اینها به نوعی بازی های فرار به جلو است تا افکار عمومی را آشفته کنند.
حمیدرضا عارف در پاسخ به سئوال خبرنگار آریا که چرا در این مقطع زمانی این اقدامات صورت می گیرد؟، گفت: با توجه به پیروزی خوبی که آقای دکتر عارف و اصلاح طلبان به دست آوردند، راهی بهتر از اینکه افکار عمومی را تشویش کنند، نیست. قوه قضائیه می تواند با قدرت اسناد را بررسی کند و اگر کسی ادعایی یا خلافی کرد، با آن برخورد کند. اگر این ادعاها درست است باید به قوه قضائیه ارائه شود. اینکه این اسناد در کانال های تلگرامی در اختیار مردم قرار بگیرد و موجب تشویش افکار عمومی شود و کسی هم پیگیری نکند، یک روش خلاف مصالح عمومی، ملی و خلاف منویات نظام و مقام معظم رهبری است و دوستان باید پاسخگوی اعمال خودشان باشند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X