ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارائه سند "تامین امنیت زنان و کودکان" به سازمان مدیریت

ارائه سند "تامین امنیت زنان و کودکان" به سازمان مدیریت

ایسنا/ مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: سند امنیت زنان و کودکان در روابط اجتماعی به امضای وزیر کشور رسید و برای طی مراحل بررسی به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارسال شد.
فهیمه فرهمندپور با اعلام این خبراظهارکرد: حدود دو هفته پیش سند امنیت زنان و کودکان در روابط اجتماعی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال شد و نشست‌های تخصصی برای بررسی آن در حال برگزاری است. با توجه به تنظیم کارشناسانه این سند امیدواریم بررسی‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به طول نینجامد.
بر اساس ماده227 قانون برنامه پنجم توسعه، دولت مکلف شده است در قالب همکاری بین دستگاهی دستگاه‌های دولتی، تا پایان برنامه پنجم توسعه نسبت به تدوین سند ملی امنیت زنان و کودکان در روابط اجتماعی اقدام کند و وزارت کشور مأمور انجام این کار است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X