ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تظاهرات ۵ هزار آلمانی در حمایت از پناهندگان

تظاهرات ۵ هزار آلمانی در حمایت از پناهندگان

تسنیم/ حدود ۵ هزار آلمانی در حمایت از پناهجویان و اعتراض به اقدامات عرصه سیاسی و سازمان‌های مرتبط برای حل این مسئله در شهر درسدن آلمان اعتراض کردند.

به گزارش روزنامه "تاگس اشپیگل"، حدود 5 هزار نفر از شهروندان آلمانی در شهر درسدن آلمان در حمایت از پناهندگان و اعتراض به اقدامات عرصه سیاسی و سازمان های آلمانی در مسئله پناهندگان اعتراض کردند.
این تجمع اعتراضی که بعد از ظهر روز گذشته در شهر درسدن شکل گرفت توسط نیروهای پلیس مشایعت می شد.
معترضان شعارهای "کافی است!" و حمایت از مهاجران به جای درک نژادپرستان را سر می دادند. در بین معترضان همچنین خانواده های زیادی با کودکانشان حضور داشتند. این تجمع اعتراضی همراه با درگیری و خشونت نبود. برخی شرکت کنندگان تابلوها و یاد داشت هایی را بالای سر برده بودند که به حملات اخیر روی محل اقامت پناهندگان اشاره می کرد.
اخیرا حملات زیادی علیه محل اقامت پناهندگان در ایالت های مختلف آلمان به وقوع می پیوندد که نگرانی های زیادی را در بین مردم و سیاستمداران ایجاد کرده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده