ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نمایش «نبرد برای زندگی» فیلیپینی‌ها به روی آنتن می‌رود

 نمایش «نبرد برای زندگی» فیلیپینی‌ها به روی آنتن می‌رود

میزان/ مجموعه «نبرد برای زندگی» این هفته با موضوع سختی‌های کار در کشور فیلیپین از شبکه افق پخش می‌شود.
«نبرد برای زندگی» عنوان مجموعه مستندی است که به زندگی و کار در کشورهای مختلف البته در مناطقی که سختی‌های کار کردن بسیار زیاد هستند، می‌پردازد.

موضوع اصلی این مستند، مردمی هستند که با مشاغل سخت و کم‌درآمد در کشورهای فقیر برای بقا تلاش می‌کنند.

کار برای به دست آوردن درآمد در هر منطقه جغرافیایی متفاوت از دیگر بخش‌ها حتی در‌‌ همان کشور هم می‌تواند باشد؛ به‌همین دلیل امکان این امر وجود دارد که در یک شهر مردم به راحتی زندگی کنند اما در شهری دیگر که شاید فاصله زیادی هم با مکان اول نداشته باشد، گذران زندگی دشوار باشد.

مجمع‌الجزایر فیلیپین در قاره کهن آسیاکه از 7 هزار جزیره تشکیل شده، جمعیتی رو به فزونی دارد که البته بیشتر آنها تنها در 11 جزیره ساکن هستند.

بیشتر نقاط این کشور کوهستانی و زلزله خیزهستند؛ به‌طوری که 20 رشته‌کوه فعال آتشفشانی در این جزایر وجود دارد و اغلب سواحل فیلیپین توسط طوفان‌های شدید مورد تهدید قرار می‌گیرند.

این قسمت از مستند «نبرد برای زندگی» با موضوع شرایط سخت کار و امرار معاش در کشور فیلیپین، جمعه 25 دی ماه ساعت 22 از شبکه افق پخش می‌شود و تکرار آن هم در ساعت‌های 10. 30 و 15. 30 به روی آنتن می‌رود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده