ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کفاشیان می‌دانست با رقیبش چای می‌نوشد!

کفاشیان می‌دانست با رقیبش چای می‌نوشد!

کاپ/ علی فتح الله زاده درباره حضورش در سازمان لیگ، دیدار با کفاشیان، نامزد شدن برای ریاست فدراسیون فوتبال و مسائل دیگر، به گفت و گو پرداخت که متن این گفت و گو را در ادامه می خوانید.
*امروز به سازمان لیگ رفته بودید و در جلسه هیات رئیسه هم شرکت کردید. در این باره صحبت می کنید؟
حقیقتش امروز برای دیدار با تاج به سازمان لیگ رفته بودم. زیرا خیلی وقت بود که او را ندیده بودم. صحبت هایی با وی داشتم که انجام دادم. پس از آن در سازمان لیگ جلسه ای برگزار می شد و تاج هم لطف کرد و مرا به جلسه دعوت کردند. همه دوستان قدیمی در این جلسه دیدم و دیدار تازه شد. صحبت هایی درباره مسائل مالیاتی داشتم که مشکلاتی برای باشگاه ها به وجود می آورد. به آنها بهتر است تصمیمی اتخاذ کنند تا مسائل مالیاتی روال طبیعی و خوبی در پیش بگیرد. وقتی این مشکلات جمع شود مشکلات عدیده تری به وجود می آید.
*گویا با کفاشیان هم دیداری داشتید.
به دیدار کفاشیان خیلی وقت بود که نرفته بودم. با او چای نوشیدیم و صحبت هایی انجام دادیم. به کفاشیان گفتم کمی بیشتر به بخش خصوصی اهمیت دهد و فضایی را ایجاد کند که بتوان در بخش خصوصی هم تیم داری کرد. این طور نباشد که کسی در بخش خصوصی وارد شود اما پس از دو سال به دلیل ناملایمتی هایی که می بیند ورشکسته شود. اگر بخش خصوصی به فوتبال ما ورود نکند طولی نمی کشد که شاهد حذف و افول فوتبال ایران خواهیم بود.
*اسدی را هم دیدید؟
بله. به دیدار اسدی هم رفتم. زیرا از زمانی که دبیرکل شده بود برای عرض تبریک ایشان را ندیده بودم.
*با عابدینی هم دیداری داشتید. عابدینی می گفت مشکلی میان من و فتح الله زاده وجود ندارد و ما همیشه با هم خوب هستیم.
شما مطمئن باشید میان من و عابدینی همیشه صلح برقرار است. ما اولین دوران مدیریت مان را با هم گذراندیم. طبیعی است که درباره خیلی از مباحث ورزشی با یکدیگر بحث کنیم.
*قصد دارید دوباره به فوتبال برگردید؟
بله. قصد دارم. در حال بررسی هستم که به فدراسیون فوتبال برگردم. می خواهم ببینم چطور می توان در این عرصه موفق بود. زمانی که همه جوانب را در نظر گرفتم حتما نامزد ریاست فدراسیون خواهم شد.
*پس تصمیم تان برای کاندیداتوری جدی است؟
بله. صد در صد.
*کفاشیان می دانست امروز با رقیب خود چای می نوشد؟
بله. او از این موضوع خبر دارد. اما کفاشیان می داند که این رقیب خوشمزه است.
*محمد دادگان امروز در مصاحبه خود عنوان کرده کاندیدای ریاست فدراسیون خواهد شد.حضور او را چگونه می بینید؟
دادگان یکی از مدیران خوب است که برای فوتبال ما زحمت بسیار کشیده. از اضافه شدن هر شخصی استقبال می کنیم. زیرا اگر تنور انتخابات فدراسیون داغ شود خیلی خوب است. دادگان را قبول دارم.
*البته تنور به اندازه کافی داغ است. حضور کفاشیان، اسدی، دادگان و خود شما به نظر این تنور را داغ تر از همیشه کرده است.
ما از این موضوع خوشحال می شویم و این نشانه خوبی است.
*شما قبول دارید که اسدی گزینه وزارت ورزش و جوانان است؟
به هر حال اگر وزارت ورزش گزینه ای داشته باشد طبیعی است. آنها حق دارند فردی را انتخاب کنند که با افکار وزارت همسوتر باشد. وزارت ورزش و جوانان حق دارد آدم خود را معرفی کند و از او حمایت کند. حال اگر اعضا به این فرد اعتماد داشته باشند و رای بیاورد خیلی هم خوب است.
* عابدینی معتقد بود وزارت ورزش باید امیررضا خادم را هم به عنوان کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال معرفی کند!
حتما آقای عابدینی شوخی کرده است! اما شوخی اش هم خوب نیست.
*اگر شما رای بیاورید و رئیس فدراسیون فوتبال شوید چه کسی راسرمربی تیم ملی خواهید کرد؟
همیشه گفته ام که اگر رئیس فدراسیون باشم یک مربی درجه یک خارجی برای تیم ملی می آورم. اما اگر شرایط برای آمدن مربی خارجی از هر نظر فراهم نبود ترجیح می دهم مربی ایرانی بالای سر تیم ملی باشد تا مربی درجه 2 و 3 خارجی. به جام جهانی بردن تیم ملی وظیفه رئیس فدراسیون است و همه از او توقع دارند.
*این مربی داخلی که گفتید امیر قلعه نویی است؟
گفتم که اگر مربی تراز اول خارجی نشود مربی داخلی می آورم. درست نیست از کسی نام ببرم. امیر قلعه نویی یکی از بزرگان فوتبال ایران است اما بدانید که زمان خودش خیلی چیزها را تعیین می کند.
*چه اشخاصی جزو کابینه تان خواهد بود؟
خیلی باید در این باره فکر کنم. اما حتما عابدینی جزو کابینه من خواهد بود.
*از این مسائل بگذریم. اگر شما مدیرعامل استقلال بودید با کرار چگونه برخورد می کردید؟
اینکه من بخواهم الان صحبتی کنم اصلا درست نیست. ترجیح می دهم چیزی نگویم. شاید اصلا آن موقع لزومی نداشت با کسی برخورد شود.
*منظورتان این است که اگر شما بودید این مشکلات پیش نمی آمد؟
بله. دقیقا منظورم همین است. البته امکانش بود که به وجود بیاید ولی اجازه نمی دادم.
*شما آذری زبان هستید. موضعی در برابر برنامه فیتیله که گویا فعلا تعطیل هم شده است ندارید؟
اول باید کار اقای سرافراز را تحسین کنم. مسلما کاری که برنامه فیتیله انجام داد محکوم است. اما باید دید شرایط چگونه بوده. به نظر من تعطیلی این برنامه درست نیست. بلکه باید ترتیبی دیگر اتخاذ شود تا به هیچ قوم و ملیتی توهین نشود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X