ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پشتیبانی از به اشتراک گذاری تصاویر در فرمت های افقی و عمودی در آخرین به روز رسانی 6tag

پشتیبانی از به اشتراک گذاری تصاویر در فرمت های افقی و عمودی در آخرین به روز رسانی 6tag

وین فون/ نرم افزار رسمی اینستاگرام بیش یک سال است که هیچ به روز رسانی دریافت نکرده و همچنان در نسخه بتا باقی مانده و از بسیاری جهات کاربران ویندوز فون را نا امید کرده است. اما کاربران ویندوز فون نرم افزاری جایگزین به نام ۶tag را دارند که کلاینت غیر رسمی اینستاگرام محسوب می شود و پا به پای نسخه رسمی نرم افزار اینستاگرام اندروید و iOS پیش می رود.

نرم افزار ۶tag نام کلاینت غیر رسمی اینستاگرام برای ویندوز فون است که قابلیت های منحصر به فردی داشته و حتی گاهی اوقات نسبت به نسخه رسمی نرم افزار اینستاگرام برای اندروید و iOS برتری دارد. نام توسعه دهنده این نرم افزار رودی وین بوده که برای نرم افزار خود سنگ تمام گذاشته است! چند روز پیش نسخه رسمی نرم افزار اینستاگرام برای اندروید و iOS به روز رسانی شد و با این به روز رسانی جدید این امکان را فراهم آورد تا کاربران بتوانند تصاویر را در فرمت های افقی و عمودی نیز به اشتراک بگذارند و به قاب مربعی محدود نباشند. همان طوری که انتظار دارید نسخه ویندوز فون این نرم افزار همچون گذشته هیچ به روز رسانی را دریافت نکرد! گویی اصلا وجود ندارد.

اما به لطف رودی وین و نرم افزار قدرتمند ۶tag، کاربران ویندوز فون نیز می توانند از این ویژگی های جدید استفاده کنند! امروز رودی وین یک به روز رسانی جدید برای نرم افزار ۶tag منتشر کرد که این امکان را برای کاربران ویندوز فون فراهم می کند تا بتوانند تصاویر خود را در فرمت های افقی و عمودی به اشتراک بگذارند. البته این به روز رسانی ویژگی های جدید دیگری نیز دارد و تنها به این ویژگی محدود نمی شود. رودی وین اعلام کرده که سه فیلتر جدید نیز به بخش فیلتر های تصاویر اضافه کرده و همچنین کاربران می توانند با نگه داشتن انگشت خود بر روی یک تصویر خاص در بخش فیلتر ها، مقایسه ای میان فیلتر های مختلفی داشته باشند که می توان بر روی آن تصویر اعمال کرد و یا این که ببینند تصویر بدون فیلتر و با فیلتر چگونه به نظر می رسد. در زیر ویژگی های جدید این نسخه از نرم افزار آمده است:

آپلود تصاویری که قاب مربعی ندارند.
مشاهده تصاویری که مربعی نبوده و توسط سایر کاربران در اینستاگرام قرار داده شده اند.
اضافه شدن سه فیلتر جدید با نام های Clarendon ،Gingham و Moon
انگشت خود بر روی یک تصویر خاص در بخش فیلتر ها نگه دارید و مقایسه ای میان فیلتر های مختلفی داشته باشید.
رفع باگ های نرم افزار و استفاده از آخرین API اینستاگرام
همان طوری که مشاهده می کنید، نرم افزار ۶tag ویژگی های نسخه رسمی نرم افزار اینستاگرام برای اندروید و iOS را با فاصله زمانی بسیار کمی دریافت می کند و کاربران را از نسخه رسمی نرم افزار اینستاگرام ویندوز فون بی نیاز می سازد. برای این که تجربه بهتری در استفاده از این نرم افزار داشته باشید حتما آخرین به روز رسانی های آن را دریافت کنید.

نرم افزار را به روز رسانی کردید؟ تغییرات آن را چگونه ارزیابی می کنید؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده