ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ادعای سرمربی استقلال هیچ کس اندازه من مربیگری نکرده است

ادعای سرمربی استقلال/ هیچ کس اندازه من مربیگری نکرده است

کاپ/ سرمربی استقلال اهواز گفت: آبروی همه تیم مان زنجیروار به هم گره خورده است و باید با تمام وجود تلاش کنیم.
علی حنطه از وضعیت کنونی تیمش رضایت دارد. مشروح این مصاحبه را در ادامه می خوانید:
* ابتدا از وضعیت کنونی تیم تان صحبت کنید؟
تیم ما در هنگامی که من آمدم به دلیل ناهماهنگ بودن و نبود چندین بازیکن، شرایط خوبی نداشت. اولین کاری که بعد از بازی با استقلال خوزستان انجام شد جمع کردن بازیکنان بود. بعد از بازی با استقلال تمرین کمی داشتیم و در بازی با سپاهان 10 درصد از نمونه بازی اصلی مان ارایه دادیم. بعد از آن هم من پای کار ایستادم و ابتدا با بازیکنان جوان کار کردم و وقت گذاشتم. سپس از روز چهارشنبه همان هفته استارت اردوی مان را زدیم. حتی من در زیر باران هم تیم را رها نکردم و با بازیکنانم کار کردم. خدا را شکر تاکنون هیچکدام از تمرینات مان لغو نشده و تا روز جمعه تمرین خواهیم کرد و پس از آن اردویی در ارتفاع برگزار می کنیم و به مشهد می رویم و شش یا هفت روز در این شهر خواهیم بود. یک بازی دوستانه با سیاه جامگان انجام خواهیم داد و یک دیدار دوستانه دیگر نیز با پیام یا ابومسلم مشهد خواهیم داشت. چون در ارتفاع خواهیم بود بازیکنان با سرما و ارتفاع سازگاری پیدا می کنند کار من این بوده است که همه چیز را برای تیمم مهیا کنم و صددرصد تیم را برای بازی با پرسپولیس آماده می کنم.
* از استقلال اهواز راضی هستید؟
همه تیم ها مشکلات خاص خودشان را دارند اما مربی ای پیروز است که با مشکلات مقابله کند و دست و پنجه نرم کند اگر تیمی همه امکانات را داشته باشد و پول فراوانی در آن تیم باشد، آن مربی اگر هم موفق شود هنری نکرده است. هنر در این است که مربی در مشکلات بازیکنان را جمع کند و نظم تیمی داشته باشد. انشاالله ما با همکاری باشگاه مان جمعه یا شنبه عازم مشهد خواهیم شد و دو یا سه بازی دوستانه برگزار خواهیم کرد و پس از این اردو به تهران خواهیم رفت تا با پرسپولیس دیدار کنیم.
* قصد جذب بازیکن را دارید؟
ما اکنون بازیکنی نمی خواهیم بگیریم و تا نیم فصل با هیچ بازیکنی قرارداد نمی بندیم محسن میرابی که سابقه بازی در استقلال اهواز را نیز دارد به تمرینات مان آمد و ما چون تا نیم فصل قصد جذب بازیکن نداریم فعلا هیچ قراردادی نبسته ایم. این بازیکن هم رفت و اگر به او احتیاج پیدا کنیم در نیم فصل در تیم مان حضور پیدا خواهد کرد. ما در نیم فصل شش یا هفت بازیکن را جذب خواهیم کرد. بهترین های لیگ یک را جذب می کنیم تا با انگیزه کار کنند. همچنین یک بازیکن خارجی را نیز در نظر داریم. تیم ما با توجه به بودجه باشگاه یارگیری خواهد کرد.
*گویا هنوز مدرک مربیگری A ندارید، این برای شما مشکل ساز نمی شود؟
مدرک مربیگری من B است. باید بگویم هیچکس به اندازه من مربیگری نکرده است. من از سال 60 تا 70 به مدت 10 سال در آسیا ویژن استان کار کردم و بعدش هم از کمک مربی چهارم شروع کردم. از کمک چهارم فیروز کریمی آغاز کردم تا اینکه کمک اول پرویز مظلومی شدم. بعد از این نیز آمدم و سرمربی شدم. من مربیگری را پله به پله گذراندم. رفتم یاد گرفتم و کار کردم و اکنون هم سرمربی هستم. مساله ای که می ماند مدارکم است. من کلاس های D، C و B را پشت سر گذاشتم و به زودی در کلاس A شرکت خواهم کرد و مدرکم را می گیرم. اگر یادتان باشد خیلی از مربی ها مثل فیروز کریمی، فرهاد کاظمی، علی دایی، رسول خطیبی و علی پروین این مدرک را در ابتدا نداشتند و رفتند و مدرک شان را گرفتند. قطعا من هم به زودی این مدرک را خواهم گرفت. مشکل نشستن روی نیمکت را ندارم چرا که خدا را شکر مربیان تیم مان این مدرک را دارند و من هم از این بابت با هماهنگی که با آنها انجام می دهم روی نیمکت خواهم نشست.
* آیا تیم تان می تواند به جایگاه های بالاتری برسد؟
من مربی بحران ها هستم. و 14 سال در بحران ها کار کرده ام. هیچ وقت تیم من در اعتصاب قرار نداشته است و اکنون هم تمام بازیکنان مان پا به پای همدیگر کار می کنند. ما حداقل ها را می خواهیم. اگر همان 10 درصد مطالبات به ما برسد راضی خواهیم بود. باشگاه در حال تلاش است تا وعده هایش را عملی کند. ما هم در حال تلاش برای بهتر شدن تیم هستیم و این متقابل است.آبروی همه مان زنجیروار به هم گره خورده است و حتی هوادارانی که سر تمرین می آیند باعث لذت من می شود. هواداران اهوازی به من انرژی می دهند واین انرژی باعث می شود که در کارم مصمم تر باشم و عاشقانه کار کنم. همه تیم و باشگاه به هم وابسته است و اگر یک جای زنجیر پاره شد به مشکل برخواهیم خورد.
و صحبت پایان...
من خدا و پیغمبر را می شناسم و تاکنون یک دانه یک ریالی حرام به زندگی ام نیامده است. و خمس و زکاتم را هم هر ساله می دهم از آن مربیانی هستم که اگر هیچ چیز هم نداشته باشد در همان هیچ چیز، خدا را واسطه خودم قرار می دهم که از من خطایی سر نزند. به هرحال ما در تلاش هستیم تا تیم مان را به شرایط خوبی برسانیم و امیدوارم به آن چیزی که می خواهیم، دست پیدا کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده