ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا: ۷۰ درصد مردم از دریافت خدمات قضائی راضی هستند

رئیس پلیس پیشگیری ناجا: ۷۰ درصد مردم از دریافت خدمات قضائی راضی هستند

نسیم/ سردار شرفی از آمادگی نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح و امنیتی برای مقابله با هرگونه تهدیدات خارجی و داخلی خبر داد و گفت: آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدات را داریم.

سردار "محمدشرفی" در همایش روسا و فرماندهان کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی استان کرمانشاه، گفت: با توجه به رشد سه برابری جمعیت در همسایگان غربی و شرقی باید به این مسئله توجه کرد که رشد جمعیت، رشد جغرافیایی را نیز به دنبال خواهد داشت و اگر کشوری جمعیت کیفی نداشته باشد به کشوری معارض تبدیل می‌شود.
رئیس پلیس پیشگیری ناجا تأکید کرد: باید نسبت به بهبود وضعیت منابع کمی و کیفی تلاش کنیم چراکه نخبگی، جوان بودن و روحیه دشمن‌ستیزی داشتن برای ما ضرورت دارد.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و تأکیدات ایشان گفت: ازجمله تأکیدات معظم له تحقق عدالت اجتماعی و قضائی است و باید برای این موضوع یک جمعیت علمی، ایمانی و معنوی داشته باشیم.
سردار شرفی همچنین به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش برای کاهش تلفات جاده‌ای اشاره کرد و گفت: خوشبختانه و با تلاش‌های صورت گرفته طی سال‌های اخیر آمار این تلفات رو به کاهش بوده است.
رئیس پلیس پیشگیری ناجا استفاده مردم از خدمات قضائی را از اولویت‌های دیگر ناجا برشمرد و افزود: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته در این زمینه 70 درصد مردم از دریافت خدمات قضائی راضی هستند.
وی بر حضور به‌موقع پلیس درصحنه حوادث تأکید کرد و گفت: باید کیفیت رسیدگی به خواسته‌های قانونی مردم موردتوجه قرار گیرد و تلاش بر این است که در این حوزه نیز کیفیت کار را بالابرده و مؤدبانه با مردم و قاطعانه ناهنجار شکنان رفتار شود.
وی از ارائه خدمات الکترونیکی به مردم به‌عنوان دیگر اولویت و اقدامات ناجا طی سال‌های اخیر یاد و تصریح کرد: 38 هزار پرونده طی امسال به‌صورت الکترونیکی ثبت‌شده که 23 هزار پرونده آن توسط مقام قضائی بازخورد داده‌شده و تعیین تکلیف شده است که خود صرفه‌جویی بالایی را در وقت و هزینه به دنبال دارد.
سردار شرفی خاطرنشان کرد: پلیس باید در تمام خدمات مربوطه به مردم ،بی‌منت ارائه خدمت کند که این موضوع از تأکیدات مقام معظم رهبری نیز است.
وی بر تسریع در خدمات، رعایت حقوق شهروندی شهروندان و متهمان به‌عنوان یکی دیگر از اولویت‌های ناجا تأکید کرد و گفت: خوشبختانه با رعایت موارد فوق هم‌اکنون رضایت شهروندان افزایش‌یافته است.
رئیس پلیس پیشگیری ناجا از آمادگی نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح و امنیتی برای مقابله با هرگونه تهدیدات خارجی و داخلی خبر داد و گفت: آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدات راداریم و اشراف اطلاعاتی و تجهیزاتی از ضروریات این موضوع است.
وی تأکید کرد: اگر در صیانت از اطلاعات سازمانی اشراف نداشته باشیم موفق نخواهیم بود چراکه هم‌اکنون جاسوس‌ها به‌شدت و در قالب‌های مختلف نظامی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی و رسانه‌ها فعال هستند که بدانند اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران از کجا نشایت گرفته است.
سردار شرفی در پایان اشاره‌ای نیز به برنامه‌های آینده نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف داشت و گفت: هم‌اکنون زیرساخت‌های عمرانی نیروی انتظامی در حال فرسودگی است و در حال برنامه‌ریزی برای رفع این مشکلات هستیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده