ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتخاب "اوباما" به عنوان چهره سال همجنسگرایان آمریکا

انتخاب "اوباما" به عنوان چهره سال همجنسگرایان آمریکا

فارس/ رئیس جمهور آمریکا درحالی سوی جامعه همجنسگرایان این کشور به عنوان شخصیت سال انتخاب شد که در گفت‌وگویی این ضد هنجار غربی را «ارزش جهانی» و «احترام به حقوق بشر» نام نهاد.

باراک اوباما رئیس‌جمهور آمریکا از سوی نشریه «اوت 100» که متعلق به همجنسگرایان آمریکاست، به عنوان شخصیت ویژه این گروه (Ally of the Year) انتخاب شد.

اوباما اکنون اولین رییس جمهور آمریکا است که تصویر وی در حالی روی جلد نشریه «اوت 100» رفته که هنوز این سمت را در اختیار دارد.

اوت 100 اعلام کرده است که انتخاب اوباما به عنوان «متحد، نماد و قهرمان» همجنسگرایان به واسطه خدماتی است که او به این افراد کرده است. دولت اوباما امسال با حکم دیوان عالی این کشور، ازدواج همجنسگرایان را در تمام ایالات آمریکا قانونی اعلام کرد.

رییس جمهورآمریکا به همین مناسبت در مصاحبه با «اوت 100» گفته است که در سال 1978، هنگامی ‌که 18 سال داشت، استاد وی در دانشکده «اکسیدنتال» عقاید همجنسگرایی داشته و این دو «دوستان خوبی» بوده‌اند.

وی همچنین گفت از سال‌ها قبل تلاش برای بهبود وضعیت همجنسگرایان را آغاز کرده است.

اوباما در این مصاحبه با حربه حقوق بشر و ارزش‌های جهانی سعی در جا انداختن این پدیده شوم در دیگر کشورهای جهان نمود و گفت: «وقتی ما درباره جامعه همجنسگرایان صحبت می‌کنیم، تاکید بر اهمیت حقوق بشر جهانی داریم. این مسئله برای آن‌هایی که معتقدند همجنسگرایی در فرهنگشان وجود ندارد و ما در حال تحمیل ارزش‌های بیگانه به آن‌ها هستیم اشتباه است زیرا همجنسگرایان اعضای همه جوامع هستند و حفاظت از حقوق بشر یک ارزش جهانی است.»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده