ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: سفر وزیر خارجه آلمان به ایران بر روابط ما با اتحادیه اروپا موثر است

نماینده مجلس: سفر وزیر خارجه آلمان به ایران بر روابط ما با اتحادیه اروپا موثر است

خانه ملت/ نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گسترش روابط ایران با آلمان را در تعاملات ایران با اتحادیه اروپا نیز موثر دانست و گفت: گسترش روابط با اتحادیه اروپا موجب کمتر شدن چسبندگی سیاسی اروپاییان به آمریکا می شود.

منصور حقیقت پور سفر وزیر امور خارجه آلمان به ایران را که قرار است در آینده نزدیک صورت گیرد مثبت ارزیابی کرد و گفت: بنا داریم که با اروپاییان کار کنیم و شاید در جمع کشورهای اروپایی زمینه برای همکاری های صنعتی و اقتصادی با آلمان بیش از سایر کشورهای اروپایی فراهم باشد.

نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس افزود: در شرایط پسا تحریم می توان با یک مهندسی جدیدتر در ارتباط با توسعه صنعتی با آلمان گام هایی برداریم،آنها نیز راغب هستند در صنایع ما سرمایه گذاری کنند و صنعتگران ما نیز تمایل دارند از تجارب صنعتی و ظرفیت این کشور استفاده کنند.

حقیقت پور گفت: با توجه به رویکرد آلمان و تعامل مثبت این کشوربه ایران نسبت به انگلستان و فرانسه در جریان مذاکرات هسته ای قطعا شاهد نتایج خوبی در سفر به ایران خواهیم بود.

این نماینده مجلس گسترش روابط ایران با آلمان را در تعاملات ایران با اتحادیه اروپا نیز موثر دانست و تصریح کرد: باید تلاش کنیم با رعایت ضوابطی که رهبر انقلاب بر آن تاکید دارند از جمله جلوگیری از نفوذ و تاثیر مالی و اقتصادی سایر کشورها ،روابط خود را با اروپاییان توسعه دهیم تا به این ترتیب چسبندگی سیاسی اروپاییان از آمریکا کمتر شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X