ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فتح‌الله‌زاده با لباس پرسپولیس عکس دارد! پسر «سبزی» به فکر مادرش نیست

فتح‌الله‌زاده با لباس پرسپولیس عکس دارد!/ پسر «سبزی» به فکر مادرش نیست

کاپ/ مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: من اصلا قبل از اینکه مدیرعامل پرسپولیس شوم نمی دانستم فوتبال چیست، چطور می توانستم استقلالی باشم؟
محمد رویانیان در رابطه با اظهارات شب گذشته پسر مجید سبزی مبنی بر اینکه رویانیان قول داده بود برای ما مسکن تهیه کند اما دیگر پیدایش نمی کنیم اظهار داشت: اولا که من کلیدی به کسی نشان ندادم که ایشان این صحبت را مطرح نکرده است. همان موقع یک خانه یکساله برای او و مادرش رهن کردیم و برای تهیه مسکن مهر نیز خودم شخصا اقدام کردم. البته همچنان پیگیر این موضوع هستم اما فکر می کنم این آقا اصلا از مادرش خبر ندارد و با او زندگی نمی کند چون همین امسال من به همراه هدایتی برای همسر مجید سبزی خانه رهن کردیم.
وی همچنین افزود: نمی خواستم این موضوع را مطرح کنم و حتی هدایتی به من گفته بود که اصلا نام او را نبرم اما مجبور هستم در واکنش به صحبت های این آقا بگویم که از هزینه شخصی خودم و با کمک هدایتی پیش پرداخت رهن خانه مادر او را امسال ما پرداخت کردیم. قبلا نیز پول دوا و درمان مجید سبزی و حتی همین پسرش را هم در دوره مدیریت خودم در پرسپولیس پرداخت کردم و خیلی جاها سفارش پسر سبزی را کردم که متاسفانه حالا با بی مهری او مواجه شدم.
مدیرعامل سابق پرسپولیس همچنین تصریح کرد: مگر من مالک پرسپولیس هستم که این دوستان همچنان از من توقع دارند تا به خانواده مجید سبزی کمک کنم. هشت مدیرعامل بعد از من به پرسپولیس آمده اند و هیچ کاری برای این خانواده انجام ندادند. با این حال من وظیفه خودم دانستم که این کار را انجام دهم اما چطور مدیران قبل و بعد از من ادعای فوتبالی داشتند و مجید سبزی را هم خیلی بهتر از من می شناختند هیچ کاری برای او انجام ندادند؟ حالا که من تنها کسی بودم که به آنها کمک کردم باید این طور حرف بشنوم؟
رویانیان درباره اینکه گفته می شود برخی پرونده های زمان او در پرسپولیس همچنان گریبان این باشگاه را گرفته است و با انتقاد هیات مدیره فعلی مواجه شده اذعان داشت: این مسائل به دوره قبل و بعد از من مربوط می شود اما یکسری دوست دارند آنها را گردن من بیندازند. هیات مدیره فعلی پرسپولیس برای من قابل احترام هستند اما باید بدانند پرونده هایی مثل کشتی گیران و والیبالیست ها به دوره قبل از من بازمیگردد.
وی در خصوص اینکه عبدی سخنگوی هیات مدیره پرسپولیس اعلام کرده در صورت نیاز سند رو می کند، گفت: عبدی انسان بانزاکتی است اما باید بگویم اگر نیاز باشد من هم اسنادی را رو خواهم کرد البته فعلا به دلیل برگزاری دربی نمی خواهم پرسپولیس را وارد حاشیه کنم و به همین دلیل این مسائل را به بعد از این بازی موکول خواهم کرد.
رویانیان با اشاره به پیروزی های اخیر پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر که پرسپولیس تیم منسجمی شده و زمان خوبی هم این اتفاق افتاده است. امیدوارم تیم برانکو به موفقیت های بیشتری برسد که مهم ترین آن در حال حاضر دربی است.
وی درباره پیش بینی اش از نتیجه دربی گفت: به نظرم دو بر یک پرسپولیس این بازی را می برد. البته امیدوارم بیشتر ازاین ها گل بزند تا بتوانیم برای استقلالی ها کری بخوانیم. در هر صورت در شرایط فعلی من پرسپولیس را در وضعیت بهتری از استقلال می بینم.
مدیرعامل سابق پرسپولیس در واکنش به برخی اظهارنظر ها که همچنان او را استقلالی می دانند بیان داشت: من یک پرسپولیسی بودم، هستم و تا آخر عمر خواهم بود. نمی دانم این صحبت ها توسط چه کسانی مطرح می شود اما درباره اینکه گفته بودند فتح الله زاده پرسپولیسی است با آنها موافقم چون مطمئنم او از بچگی استقلالی نبوده است. هنوز هم خبر دارم که به صورت مخفیانه فتح الله زاده عکس های خودش را با پیراهن پرسپولیس نگاه می کند و از آنها لذت می برد.
وی در پایان گفت: من اصلا قبل از اینکه مدیرعامل پرسپولیس شوم نمی دانستم فوتبال چیست، چطور می توانستم استقلالی باشم. حتی برخی از نام های فوتبالیست های بزرگ را که شنیده بودم همه پرسپولیسی بودند و فقط با امیر قلعه نویی رفاقتی از سال های قبل داشتم که آن هم مربوط به فوتبال نبود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده