ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تست پایان اردوی آب‌های آرام بانوان برگزار شد

تست پایان اردوی آب‌های آرام بانوان برگزار شد

تسنیم/ در پایان اولین مرحله اردوی سال ۹۵ تست پایان اردوی تیم ملی آب‌های آرام بانوان برگزار شد.
تست پایان اردوی تیم ملی آب‌های آرام بانوان به منظور ارزیابی شرایط اردوها امروز 24 فروردین برگزار شد.
تیم ملی آب‌های آرام بانوان پس از مسابقات قهرمانی آسیا اردوهای خود را از اول بهمن ماه با حضور نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور آغاز کرد. در پایان سومین مرحله اردوی آمادگی و اولین مرحله اردوی سال 95، مربیان این تیم از قایقرانان خود تست گرفتند.
این تست در مواد کایاک و کانو به صورت تایم تریل در مسافت 2 هزار متر انجام شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.
بر این اساس در بخش کایاک مونا ابراهیمی با زمان 9:27دقیقه، مائده طهماسبی با زمان 9:42 دقیقه، نگار علی‌محمدی با زمان 9:48 دقیقه، ساجده تبریزی با زمان 9:56 دقیقه، هدیه کاظمی با زمان 9:58 دقیقه و ساغر خاقانی با زمان 9:58 دقیقه در رده های اول تا ششم قرار گرفتند.
در بخش کانو نیز آتنا رئوفی با زمان 11:18 دقیقه، پریسا محمدزاده با زمان 11:20 دقیقه، زیبا سماک‌حرفه با زمان 11:34 دقیقه، معصومه داناپور با زمان 11:36 دقیقه، مهسا کهنسال با زمان 11:58 دقیقه و پرستو مهنما با زمان 12:02 دقیقه اول تا ششم شدند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده