ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

زادمهر: موضوع کمک هواداران به باشگاه را پیگیری می‌کنم

زادمهر: موضوع کمک هواداران به باشگاه را پیگیری می‌کنم

ایرنا/ عضوهیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: درجریان کمک هواداران به باشگاه نیستم ، اما این موضوع را درجلسه امروز هیات مدیره مطرح و آن را پی گیری خواهم کرد.
محمد زادمهر پیش از ورود به باشگاه به منظور شرکت در جلسه هیات مدیره پرسپولیس با بیان این مطلب،افزود:پس از پایان جلسه امروز نتیجه نهایی دراین خصوص را ازطریق سخنگوی باشگاه اعلام خواهیم کرد.
روزگذشته کانون هواداران باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه درفشی فر کمپین بزرگ حمایت مالی از پرسپولیس را برگزار کرده و شماره حسابی به همین منظور نیز معرفی شد تا هواداران این باشگاه از این طریق نیز نسبت به حمایت از تیم خود اقدام کنند.
وی درپاسخ به این سووال که چرا حامی مالی پرسپولیس را انتخاب نمی کنید؟ تصریح کرد: علی اکبرطاهری سرپرست باشگاه این موضوع را دنبال می کند و قرار است نتیجه مذاکرات با پیشنهاد دهندگان را درجلسه هیات مدیره اعلام کند و ما هم همچنان منتظر این اتفاق هستیم.
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:طاهری فرصت کافی برای رسیدگی به امورباشگاه نداشت ازاین رو بحث کناره گیری خود را به وزیر ورزش اعلام کرد تا بیشتر به امورات باشگاه برسد و در این باشگاه خدمت کند.
تازه ترین نشست اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تا ساعتی دیگر دراین باشگاه برگزار می شود.
طبق برنامه برانکو ایووانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس نیز به عنوان مدعودر این نشست حاضر خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده