اعلام وصول سوالات نمایندگان از وزرای دولت

اعلام وصول سوالات نمایندگان از وزرای دولت

ایسنا/ در پایان جلسه علنی امروز تعدادی از سوالات نمایندگان از وزرای مختلف اعلام وصول شد.
همچنین طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی به صورت عادی اعلام وصول شد.

همچنین سوال نمایندگان میان دوآب از وزیر نیرو درباره‌ی آبرسانی به روستاهای میان دوآب، اعلام وصول شده و همچنین انصراف سوال نوذر شفیعی از وزیر علوم درباره‌ی علت عدم نظارت بر مراکز آموزشی عالی و شهرستان‌ها و فقدان مالکیت ساختمان‌ها، از سوی نماینده سوال کننده اعلام شد.

سوال 4 نفر از نمایندگان از وزیر علوم درباره‌ی علت تاخیر در جابجایی برخی از معاونین و سرپرستان دانشگاهها، سوال آقامحمدی از وزیر نیرو درباره‌ی علت رکود کاری در وزارت‌خانه ، سوال عیسی زاده از وزیر علوم درباره‌ی نظارت وزارت‌خانه بر نحوه رعایت قانون کار در مراکز دانشگاهی پیام نور نیز اعلام وصول شد .

همچنین سوال دیگر عیسی زاده از وزیر نیرو درباره‌ی انتقال آب رودخانه‌های آذربایجان غربی به استان‌های همجوار و عدم رسیدگی به آب شهرستان‌ها و روستاهای استان آذربایجان غربی، با انصراف نماینده سوال کننده مواجه شد.

همچنین سوال آقامحمدی، کائیدی و بیرانوند از وزیر ارشاد درباره‌ی علت حضور مدیر کل ارشاد استان لرستان در همایش اصلاح طلبان در کوهدشت ، سوال دهقان از وزیر کشور درباره‌ی علت توقف تقسیمات کشوری، حیدرپور نماینده شهرضا از وزیر نیرو درباره‌ی عدم پاسخگویی به مطالبات مردم و پیمانکاران و سوال کریمیان نماینده مریوان از وزیر راه درباره‌ی علت تبعیض در اجرای ارائه خدمات سکونت‌گاههای غیررسمی، اعلام وصول شدند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام وصول سوالات نمایندگان از وزرای دولت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X