ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیست اسکی توچال با تأیید فدراسیون افتتاح شده است

پیست اسکی توچال با تأیید فدراسیون افتتاح شده است

مهر/ مدیرعامل شرکت تله کابین توچال تاکید کرد بازگشایی این پیست با تایید فدراسیون اسکی صورت خواهد گرفت.
سید محمدرضا پرهیزکار مدیرعامل این شرکت با اظهار تعجب از خبر فدراسیون مبنی براینکه پیست اسکی توچال بعد از یک هفته، پس از تایید فدراسیون به شکل رسمی افتتاح خواهد شد، با ذکر اینکه اصولا تاکنون هیچگاه پیست اسکی توچال بدون تایید فدراسیون اسکی، بازگشایی نشده است گفت: امسال هم این پیست پس از تایید مربیان و کارشناسان فدراسیون مبنی برآماده بودن کامل پیست‌، بازگشایی شده است.
وی در مورد دلیل بازگشایی "آزمایشی" این پیست نیز گفت : ما برای ارایه سرویس های هرچه بهتر به اسکی بازان ، تصمیم گرفتیم امسال ابتدا یک هفته پیست را به شکل آزمایشی بازگشایی کنیم تا ناظران این مجموعه به ارزیابی وضعیت آن و رفع مشکلات احتمالی پیست و نیازهای آن بپردازند و درنهایت یک هفته بعد ، درحضور مسئولین و اصحاب رسانه ها ، رسما بازگشایی کنند.
پرهیزکار در ادامه با تاکید براینکه خبره ترین کارشناسان پیست و بالابر مدیریت و نظارت بربخش های مختلف این مجموعه را برعهده دارند گفت : در تایید این مدعا همین قدربس که مدیر فنی این مجموعه ریاست کمیته فنی بالابرهای فدراسیون اسکی را نیز برعهده دارد و از نزدیک بروضعیت پیست و بالابرها نظارت دارد.
مدیرعامل مجموعه توچال در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد : اگر این مجموعه به دنبال درآمد زایی بود پیست را همان یک هفته قبل و بعد از بارش اولین برف های پاییزی افتتاح می کرد ، اما ترجیح داده شد تا برای بهتر شدن شرایط پیست و جلوگیری از هر گونه حادثه و یا خسارت به وسایل اسکی بازان ، افتتاح پیست را یک هفته به تاخیر اندازد . بنابراین بازگشایی آزمایشی پیست به معنای وجود مشکلات فنی و ایمن نبودن آن نیست و فدراسیون اسکی نیز آن را تایید کرده و می کند .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده