قلعه‌نویی: اختیار تراکتور افتاده دست آقایی که بگوید بروید یا نروید

قلعه‌نویی: اختیار تراکتور افتاده دست آقایی که بگوید بروید یا نروید

کاپ/ سرمربی تیم تراکتورسازی گفت:برای موفقیت تیمی چون تراکتور همدلی و اتحاد لازم است نه کارشکنی.
امیر قلعه نویی درباره شرایط تراکتورسازی در تعطیلات نیم فصل اظهار داشت:شرایط ما هم خوب است و هم بد. خوب از این جهت که بچه ها با قدرت و با انگیزه تمرین می کنند و من ممنون آنها هستم. بد هم از این جهت که ما یک برنمامه آماده سازی را از یک ماه قبل آماده کردیم و در اختیار باشگاه گذاشتیم اما دیروز به ما گفتند که نمی توانیم به اردو برویم. با این کارهایشان توقع دارند مقابل الهلال از آن آرمان و کیان مملکت هم دفاع کنیم.
وی درباره اینکه چه کسی این کارشکنی را انجام داد گفت:اختیار تراکتور افتاده دست آقایی که بگوید بروید یا نروید. کلی می گویم؛ اگر توقع دارید در آسیا حضور پیدا کنیم و نماینده شایسته ای برای مملکت باشیم باید تیم بیرونی از ما حمایت کند.
سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد:برای اردوی ترکیه؛ سه بازی تدارکاتی برنامه ریزی کرده بودیم و روزی سه جلسه تمرین. حالا این وسط یک آقایی پیدا شده و می گوید نرویم. این طور کار کردن دیگر از روزمرگی گذشته و شده ساعت مرگی! حتی نمی توانیم برای دوساعت بعدمان برنامه ریزی کنیم.
وی درباره اینکه آیا منظورش از این صحبت ها با هیات مدیره و مدیرعامل است گفت:به هیچ عنوان.اتفاقا در این مدتی که به تبریز آمده ام ارکان باشگاه با ما خیلی هماهنگ هستند و تلاش زیادی برای موفقیت تیم می کنند اما از بیرون برای تراکتور کارشکنی می شود.
سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد:یقینا این تراکتور با نیم فصل اول فرق خواهد کرد. چون همه تلاش می کنند تا بهتر شویم. هرچند که از لحاظ مالی و تدارکات عقب هستیم. برای موفقیت تیمی چون تراکتور همدلی و اتحاد لازم است نه کارشکنی.
قلعه نویی درباره اینکه آیا جو هواداران در تبریز نسبت به وی بهتر شده است یا نه گفت:این مسائل برای همان روز اول بود. به لطف خدا و اهل بیت کاری می کنیم تا مثل سابق هواداران تراکتور ورزشگاه یادگار امام(ره) را پر کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قلعه‌نویی: اختیار تراکتور افتاده دست آقایی که بگوید بروید یا نروید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X