ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قلعه‌نویی: اختیار تراکتور افتاده دست آقایی که بگوید بروید یا نروید

قلعه‌نویی: اختیار تراکتور افتاده دست آقایی که بگوید بروید یا نروید

کاپ/ سرمربی تیم تراکتورسازی گفت:برای موفقیت تیمی چون تراکتور همدلی و اتحاد لازم است نه کارشکنی.
امیر قلعه نویی درباره شرایط تراکتورسازی در تعطیلات نیم فصل اظهار داشت:شرایط ما هم خوب است و هم بد. خوب از این جهت که بچه ها با قدرت و با انگیزه تمرین می کنند و من ممنون آنها هستم. بد هم از این جهت که ما یک برنمامه آماده سازی را از یک ماه قبل آماده کردیم و در اختیار باشگاه گذاشتیم اما دیروز به ما گفتند که نمی توانیم به اردو برویم. با این کارهایشان توقع دارند مقابل الهلال از آن آرمان و کیان مملکت هم دفاع کنیم.
وی درباره اینکه چه کسی این کارشکنی را انجام داد گفت:اختیار تراکتور افتاده دست آقایی که بگوید بروید یا نروید. کلی می گویم؛ اگر توقع دارید در آسیا حضور پیدا کنیم و نماینده شایسته ای برای مملکت باشیم باید تیم بیرونی از ما حمایت کند.
سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد:برای اردوی ترکیه؛ سه بازی تدارکاتی برنامه ریزی کرده بودیم و روزی سه جلسه تمرین. حالا این وسط یک آقایی پیدا شده و می گوید نرویم. این طور کار کردن دیگر از روزمرگی گذشته و شده ساعت مرگی! حتی نمی توانیم برای دوساعت بعدمان برنامه ریزی کنیم.
وی درباره اینکه آیا منظورش از این صحبت ها با هیات مدیره و مدیرعامل است گفت:به هیچ عنوان.اتفاقا در این مدتی که به تبریز آمده ام ارکان باشگاه با ما خیلی هماهنگ هستند و تلاش زیادی برای موفقیت تیم می کنند اما از بیرون برای تراکتور کارشکنی می شود.
سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد:یقینا این تراکتور با نیم فصل اول فرق خواهد کرد. چون همه تلاش می کنند تا بهتر شویم. هرچند که از لحاظ مالی و تدارکات عقب هستیم. برای موفقیت تیمی چون تراکتور همدلی و اتحاد لازم است نه کارشکنی.
قلعه نویی درباره اینکه آیا جو هواداران در تبریز نسبت به وی بهتر شده است یا نه گفت:این مسائل برای همان روز اول بود. به لطف خدا و اهل بیت کاری می کنیم تا مثل سابق هواداران تراکتور ورزشگاه یادگار امام(ره) را پر کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده