توصیه یک شهید: دعای توسل و کمیل را فراموش نکنید

توصیه یک شهید: دعای توسل و کمیل را فراموش نکنید

فارس/ در وصیت‌نامه شهید احمد اسدیان آمده است: هرگز دعای توسل و کمیل را فراموش نکنید.

شهید احمد اسدیان در سال 1342 در شاهرود متولد شد؛ وی دوران تحصیل را با موفقیت طی کرد و در سال 60 ـ 59 موفق به اخذ مدرک دیپلم علوم طبیعی شد و پس از فارغ التحصیلی به عنوان مربی امور تربیتی در دبستان هدایت، فعالیت خود را آغاز کرد.
وی در همان زمان به جبهه‌های حق علیه باطل شتافت و دوم خرداد 61 بر اثر انفجار مین به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وصیت‌نامه شهید:
انسان در برابر خدا مسئول است. اگر می‌تواند با جان و مال خود و باید هر گونه که می‌تواند به این انقلاب کمک کند.
من بنا بر این مسئولیت، دیگر احساس می‌کنم که ماندنم هیچ درست نیست و باید به جبهه بروم و اسلحه زمین افتاده برادران شهیدم را از زمین بلند کرده و از اسلام دفاع کنم. چرا که این جنگ، جنگ کفر و اسلام است و در این راه، راضی به رضای خدا هستم.
اگر در راه او به شهادت رسیدم و این بنده سرتاپا گناه را پذیرفت، دیگر سعادتی بالاتر از این نیست.

برادران! این را بدانید که اکنون یاری امام از اهم واجبات است. با کار و صحبت بیشتر با قلم و به هر صورت که می‌توانیم، امام را یاری کنیم و خدای ناکرده نکند او را تنها گذاریم! و هرگز دعای توسل و کمیل را فراموش نکنیم. از دوستان و آشنایان و تمام مؤمنان خدا می‌خواهم که برایم دعا کنند.

پدر و مادرم! اگر خبر شهادتم به شما رسید، طبق سفارش قرآن عمل کنید که می‌فرماید: مؤمنان با جان و مال و ثمرات زندگی خود امتحان می‌شوند، و هنگامی که به آنان مصیبتی وارد می‌شود می‌گویند همه از خداییم و بازگشتمان به سوی اوست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توصیه یک شهید: دعای توسل و کمیل را فراموش نکنید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X