ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توصیه یک شهید: دعای توسل و کمیل را فراموش نکنید

توصیه یک شهید: دعای توسل و کمیل را فراموش نکنید

فارس/ در وصیت‌نامه شهید احمد اسدیان آمده است: هرگز دعای توسل و کمیل را فراموش نکنید.

شهید احمد اسدیان در سال 1342 در شاهرود متولد شد؛ وی دوران تحصیل را با موفقیت طی کرد و در سال 60 ـ 59 موفق به اخذ مدرک دیپلم علوم طبیعی شد و پس از فارغ التحصیلی به عنوان مربی امور تربیتی در دبستان هدایت، فعالیت خود را آغاز کرد.
وی در همان زمان به جبهه‌های حق علیه باطل شتافت و دوم خرداد 61 بر اثر انفجار مین به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وصیت‌نامه شهید:
انسان در برابر خدا مسئول است. اگر می‌تواند با جان و مال خود و باید هر گونه که می‌تواند به این انقلاب کمک کند.
من بنا بر این مسئولیت، دیگر احساس می‌کنم که ماندنم هیچ درست نیست و باید به جبهه بروم و اسلحه زمین افتاده برادران شهیدم را از زمین بلند کرده و از اسلام دفاع کنم. چرا که این جنگ، جنگ کفر و اسلام است و در این راه، راضی به رضای خدا هستم.
اگر در راه او به شهادت رسیدم و این بنده سرتاپا گناه را پذیرفت، دیگر سعادتی بالاتر از این نیست.

برادران! این را بدانید که اکنون یاری امام از اهم واجبات است. با کار و صحبت بیشتر با قلم و به هر صورت که می‌توانیم، امام را یاری کنیم و خدای ناکرده نکند او را تنها گذاریم! و هرگز دعای توسل و کمیل را فراموش نکنیم. از دوستان و آشنایان و تمام مؤمنان خدا می‌خواهم که برایم دعا کنند.

پدر و مادرم! اگر خبر شهادتم به شما رسید، طبق سفارش قرآن عمل کنید که می‌فرماید: مؤمنان با جان و مال و ثمرات زندگی خود امتحان می‌شوند، و هنگامی که به آنان مصیبتی وارد می‌شود می‌گویند همه از خداییم و بازگشتمان به سوی اوست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X