بخش عمده مشکل معارضان ورزشگاه نقش‌جهان برطرف شد

بخش عمده مشکل معارضان ورزشگاه نقش‌جهان برطرف شد

مهر/ معاون امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان اصفهان گفت: بخش عمده مشکل معارضان ورزشگاه نقش‌جهان برطرف شد و امروز این مشکل کمتر گریبانگیر ورزش استان اصفهان است.
علیرضا امینازاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به اهمیت توجه به مشکلات این اداره‌کل اظهار داشت: خوشحال هستیم که امروز اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان توانست در بین ادارات استانی رتبه نخست را به خود اختصاص دهد و نقش اصحاب رسانه در این موفقیت بسیار چشمگیر بود.
وی درباره انتقادات صورت گرفته پیرامون گرایش مدیران کل ورزش و جوانان استان به موضوع ورزشگاه نقش‌جهان افزود: این انتقاد می‌شود که چرا مدیران کل به حوزه ورزشگاه نقش‌جهان ورود می‌کنند و تمرکز آنها معطوف به این مسئله می‌شود اما مشکلات این ورزشگاه به میزان قابل توجهی در ورزش استان تأثیرگذار بود.
معاون امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان اصفهان تصریح کرد: به هر حال مسئله معارضات و برداشت‌های انجام شده از حساب‌های اداره‌کل، مشکلات بسیاری برای ما ایجاد کرده بود که این موضوع زمینه‌ساز ایجاد مسائل بسیاری برای اداره‌کل شد.
وی بیان داشت: با این حال، ما در کنار مشکلات موجود، تلاش کردیم که فشاری روی مدیریت در حوزه ورزش وارد نشود و مشکلات هیئت‌ها را به گونه‌ای برطرف کردیم که نیاز به حضور مدیرکل در این مسائل نبود.
امینازاد با اشاره به انتخاب اصفهان به عنوان استان برتر کشور گفت: اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان توانست با کسب ۱۷ هزار و ۴۰۰ امتیاز، به عنوان استان نخست کشور مطرح شود.
وی اضافه کرد: اصفهان در سال گذشته ۸ درصد در زمینه ورزشکاران سازمان یافته رشد داشته و امیدوار هستیم که این موفقیت در ادامه نیز تداوم داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بخش عمده مشکل معارضان ورزشگاه نقش‌جهان برطرف شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X