ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افشای محتوای مکالمه جنجالی بازیکن رئال برای اخاذی!

افشای محتوای مکالمه جنجالی بازیکن رئال برای اخاذی!

تسنیم/ یک پایگاه رادیویی در فرانسه بخشی از مکالمه مهاجم فرانسوی رئال‌مادرید با هموطنش که گفته می‌شود از او برای انتشار یک فیلم خصوصی اخاذه کرده است را منتشر کرد.
شبکه رادیویی «Europe 1 » فرانسه بخشی از متن مکالمه کریم بنزما با دوست دوران کودکی‌اش که درباره اخاذی از متئو والبوئنا و وی را به انتشار فیلم خصوصی‌اش تهدید می‌کنند، منتشر کرده است که در آن مهاجم فرانسوی رئال‌مادرید به دوستش می‌گوید چگونه تلاش کرده والبوئنا را متقاعد کند با پرداخت باج آبرویش را بخرد و از انتشار فیلم شخصی‌اش جلوگیری کند.
هر سه تماسی که از سوی باج‌گیر‌ها صورت گرفته و توسط بازرسان ضبط شده از سوی بنزما بوده که یکی از آنها 20 دقیقه است و ظاهراً در تاریخ ششم اکتبر در زمین تمرینی تیم ملی فرانسه در کلرفونتین انجام شده است.
بنزما در این مکالمه به دوست خودش می‌گوید: به او (والبوئنا) گفتم که اگر می‌خواهد فیلم خصوصی‌اش منهدم شود، باید به لیون برود و با تو مذاکره شود. من فکر می‌کنم که او قضیه را جدی نگرفته است.
بنزما در ادامه توضیح می‌دهد که چگونه سعی کرده به هم‌تیمی‌اش در تیم ملی فرانسه توضیخ دهد خطری که او را تهدید می‌کند، جدی است. او می‌گوید:« به او (والبوئنا) گفتم من می‌توانم به تو کمک کنم اما تو باید به لیون بروی و این پسر (رفیق بنزما) را ببینی. به تو قول می‌دهم که این تنها نسخه‌ای است که ما داریم و هیچ کپی دیگری در کار نیست. اگر می‌خواهی فیلمت نابود شود باید مستقیماً او را در لیون ببینی و همه چیز را با او حل و فصل کنی.
از قرار معلوم والبوئنا که به صحت ادعای بنزما شک داشته از او می‌پرسد:« آیا در این فیلم تو می‌توانی مرا تشخیص بدهی؟» بنزما هم در پاسخ به او می‌گوید: «من می‌توانم همه چیز را ببینم. این فیلم را یک هفته قبل از آمدن به اردوی تیم ملی دیده‌ام.»
بنزما در ادامه مکالمه خود با رفیقش اعتراف می‌کند که والبوئنا از شنیدن حرف‌های او وحشت کرده و می‌گوید:« انتخاب با خودت است و هر کاری که بخواهی می‌توانی انجام بدهی. مشکلی نیست. اگر نمی‌خواهی پول بدهی زندگی‌ات را از بین می‌بری اما یادت باشد که به تو هشدار دادم.
آخرین گزارش‌ها از پرونده اخاذی بنزما و دوست او از والبوئنا حاکی از آن است که دادستان ورسای تقاضای مجازات مهاجم تیم ملی فرانسه را از دادگاه کرده و در صورتی که مجازات بنزما اثبات شود، ممکن است برای او حداقل پنج سال حبس در نظر گرفته شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X