ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشخص‌شدن هیات رییسه انجمن هنرهای نمایشی از طریق انتخابات

مشخص‌شدن هیات رییسه انجمن هنرهای نمایشی از طریق انتخابات

مهر/ با ابلاغ آیین نامه جدید شعب استانی انجمن هنرهای نمایشی ایران، هیات رییسه انجمن از طریق انتخابات مشخص می شوند.
آیین‌نامه جدید تاسیس شعب استانی انجمن هنرهای نمایشی ایران با تاکید بر تشکیل گروه های پروانه دار نمایش و تبیین نقش این گروه ها در انتخابات هیات رییسه انجمن به ادارات کل ارشاد اسلامی استان ها ابلاغ شد.
بر اساس آیین نامه جدید، انتخاب مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان ها از طریق انتخابات با حضور هیات مدیره گروه های نمایشی ثبت شده استان ها انجام می شود.
شهرستان هایی که بیش از ۵ گروه نمایشی پروانه دار دارند می توانند نسبت به ایجاد دفتر نمایندگی انجمن و برگزاری انتخابات مطابق این آیین نامه اقدام کنند. تعداد هیات رییسه شعب استانی نیز با توجه به گستردگی استان و تعداد و تناسب گروه های نمایشی تعریف شده است.
در بخشی از این آیین نامه که به شرایط نامزدی افراد برای شرکت در انتخابات هیات رییسه اشاره دارد، عضویت در هسته مرکزی یکی از گروه های نمایشی (پروانه دار) استان، کارمند ارشاد اسلامی استان یا شهرستان نبودن قید شده است.
پیش از این مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران از حضور نمایندگان ناظر مرکز هنرهای نمایشی و انجمن در فرآیند برگزاری انتخابات که با مشارکت اداره های کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها و شوراهای اجرایی انجام می شود خبر داده است.
این آیین نامه مشتمل بر ۸ ماده و ۵ تبصره در جلسه مشترک هیأت موسس و هیأت مدیره انجمن هنرهای نمایشی ایران مورخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ به تصویب رسید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده