ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث توطئه عروس برای قتل مادرشوهر

حوادث/ توطئه عروس برای قتل مادرشوهر

شرق/ مردی که به خواسته زن موردعلاقه‌اش مادرشوهر او را به قتل رسانده بود، در انتظار حکم دادگاه به‌سر می‌برد.

کارآگاهان جنایی استان فارس وقتی از مرگ زنی مسن در خانه‌اش باخبر شدند، به آنجا رفتند و در تحقیقات اولیه مشاهده کردند این زن که میمنت نام داشت، با ضربات متعدد چاقو از پا درآمده است. بازرسی از خانه ثابت کرد هیچ وسیله‌ای به سرقت نرفته و انگیزه قتل انتقام‌جویی شخصی بوده است اما وقتی پسر قربانی تحت بازجویی قرار گرفت گفت مادرش با فرد خاصی دشمنی نداشته و او نمی‌تواند کسی را به‌عنوان مظنون معرفی کند.

تحقیقات پیرامون این جنایت بعد از انتقال جسد به پزشکی‌قانونی ادامه یافت و مشخص شد میمنت با عروس خود به نام سارا اختلافاتی داشته و به همین دلیل زن جوان تحت بازجویی قرار گرفت. او نیز از چگونگی وقوع قتل ابراز بی‌اطلاعی کرد و چون آن زمان مدرکی علیه وی وجود نداشت، پلیس ‌درصدد برآمد سرنخ‌های بیشتری را جمع‌آوری کند.

بررسی روابط خانوادگی میمنت حکایت از آن داشت که اختلاف او و عروسش بسیار شدید بوده. مأموران در این مرحله پی بردند سارا از مدتی قبل با مردی غریبه رابطه داشته و میمنت نیز از این موضوع مطلع شده بود، به‌همین‌دلیل آن دو با هم اختلاف داشتند. به‌این‌ترتیب، سارا بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت. او که این‌بار نیز سعی داشت خودش را بی‌گناه معرفی کند، در جریان بازجویی‌های تخصصی در بن‌بست قرار گرفت و هویت قاتل را فاش کرد.

او گفت: «مدتی قبل با مردی به نام نادر آشنا و به او علاقه‌مند شدم. از آن زمان با هم به صورت پنهانی در ارتباط بودیم تا اینکه مادرشوهرم از موضوع مطلع و درگیری‌های ما شروع شد. وقتی به نادر گفتم مادر همسرم همه‌چیز را فهمیده است، او تصمیم گرفت پیرزن را به قتل برساند و سرانجام نقشه‌اش را اجرا کرد».

افسران جنایی در گام بعدی تحقیقات نادر را بازداشت کردند. او که راهی برای کتمان واقعیت نداشت، پذیرفت که زن مسن را با ضربات چاقو از پا درآورده است.

متهم در ادامه به بازسازی صحنه قتل پرداخت و جزئیات واقعه را شرح داد. سپس قرار مجرمیت و کیفرخواست علیه وی صادر شد. پس از آن پرونده برای رسیدگی در اختیار قضات دادگاه کیفری استان فارس قرار گرفت. نماینده دادستان در جلسه محاکمه جرم نادر را محرز خواند و اولیای‌دم مقتول نیز خواستار مجازات او شدند.

وقتی نوبت به نادر رسید تا از خودش دفاع کند، بار دیگر اتهام قتل را پذیرفت و گفت: «من به سارا علاقه‌مند شده بودم و مدتی با هم در ارتباط بودیم تا اینکه او به من گفت مادرشوهرش موضوع را فهمیده و وی را اذیت می‌کند. سارا از من خواست مادرشوهرش را از سر راه بردارم تا بتوانیم به رابطه‌مان ادامه دهیم، به همین دلیل نقشه قتل را طراحی کردم و روز حادثه بعد از ورود به خانه پیرزن او را کشتم و به‌سرعت فرار کردم».

بنا بر این گزارش درحال‌حاضر هیأت قضات برای صدور رأی وارد شور شده‌اند و به‌زودی تصمیم خود را درباره این پرونده اعلام می‌کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X