ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سخنگوی جبهه اصلاح طلبان: اتهام زدن به خرازی محکوم است

سخنگوی جبهه اصلاح طلبان: اتهام زدن به خرازی محکوم است

فارس/ سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان با اشاره به هجمه برخی اصلاح‌طلبان به شخصیت حقیقی خرازی گفت: این اقدام محکوم است و کسانی که اتهاماتی را به آقای خرازی وارد کردند باید بدانند که کار حزبی به اندازه کافی هزینه دارد و نباید هزینه بیشتری وارد کنند.

احمد شریف سخنگوی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با فارس،با اشاره به انتقاد اصلاح‌طلبان از صادق خرازی به دلیل احتمال افشاگری درباره کسانی که به دشمن‌ گرا داده‌اند اظهار داشت: بحث آقای خرازی مربوط به اتهاماتی بود که او مطرح کرد، وی زمانی سفیر ایران در فرانسه بوده است و در حال حاضر اتهاماتی را که مطرح کرد که واکنش اصلاح‌طلبان را به دنبال داشت.

شریف با بیان اینکه ما وقتی وارد تشکیلاتی می‌شویم باید رفتار ما متناسب با آن تشکیلات باشد افزود: اصلاح‌طلبان گفتند اگر کسی خائن بوده و به دشمن گرا می‌داده باید اسمش اعلام و مستندات آن ارائه شود.

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان درباره هجمه برخی اصلاح‌طلبان به شخصیت حقیقی رئیس حزب ندای ایرانیان گفت: این اقدام محکوم است و کسانی که اتهاماتی را به آقای خرازی وارد کردند باید بدانند که کار حزبی به اندازه کافی هزینه دارد و نباید هزینه بیشتری به افراد حزبی وارد کنیم.

وی در عین حال گفت: اگر برخی شخصیت‌های منتسب به اصلاحات اتهاماتی را علیه آقای خرازی وارد کرده‌اند باید مدرک داشته باشند و مستندات ادعاهای خود را به مراجع قانونی ارجاع دهند.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، پس از آنکه صادق خرازی، رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در گفتگو با یک هفته نامه از وجود ارتباط بین برخی اصلاح طلبان با کشورهای خارجی دشمن خبر داد، اتهامات سنگینی از سوی چند تن از چهره های رادیکال اصلاح طلب علیه او مطرح گردید. این اتهامات که به نوعی شخصیت فردی و حقیقی خرازی را نشانه رفته بود فضای سنگینی علیه او ایجاد کرد و به گونه‌ای که طی روزهای اخیر زمزمه کناره گیری او از حزب تازه تاسیس ندای ایرانیان در محافل رسانه‌ای مطرح شد. زمزمه استعفای خرازی از ریاست شورای مرکزی حزب ندا روز دوشنبه با انتشار متن استعفای وی به حقیقت پیوست اما شورای مرکزی حزب با درخواست استعفای وی مخالفت کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده