ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تایمز انگلیس گزارش داد: ناپدید شدن ۱۰ هزار کودک پناهجو در اروپا

تایمز انگلیس گزارش داد: ناپدید شدن ۱۰ هزار کودک پناهجو در اروپا

تسنیم/ روزنامه تایمز انگلیس از ناپدید شدن ۱۰ هزار کودک مهاجر و پناهجو تنها در طول یکسال اخیر در اروپا و احتمال سوء استفاده جنسی از آن‌ها خبر داد.

روزنامه تایمز در شماره امروز خود در گزارشی به قلم دیوید شاتر در برلین و انتی کارساوا در آتن از ناپدید شدن هزاران کودک مهاجر در آلمان - در کوران هرج و مرجِ ایجاد شده همزمان با سرازیر شدن بیش از یک میلیون مهاجر به اروپا - خبر داد.
این روزنامه نوشت: ناپدید شدن بیش از 5800 کودک مهاجر فقط در طول یکسال گذشته در آلمان گزارش شده است. این مسئله نگرانی‌هایی را درباره وجود باندهای تبهکار ایجاد می‌کند که کودکانی را - که بدون اعضای خانواده‌هایشان وارد (اروپا) می‌شوند- برای سوء‌استفاده جنسی از آنها می‌ربایند.
روزنامه تایمز افزود: این اعتقاد وجود دارد که بیشتر کودکان ناپدید شده از افغانستان، سوریه، مراکش، اریتره و الجزایر آمده باشند.
این روزنامه به نقل از دولت آلمان آورده است: برخی از ناپدیدشدگان ممکن است به کشورهای دیگر رفته باشند؛ باوجود اینکه سن آنها از 14 سال تجاوز نمی‌کند.
این گزارش بعد از آن منتشر شد که پلیس اروپا (یورو پل) بیانیه‌ای را درباره کودکان ناپدید شده منتشر کرد که تعداد آنها را در طول سال گذشته در حدود 10 هزار نفر برآورد شده است و بسیاری از آنها در ایتالیا ناپدید شده‌اند. این گزارش افزود: شک و تردیدهایی درباره قاچاقچیان وجود دارد که کودکان را در سفری خطرناک با خود آورده‌اند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده