ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وقتی محسن هاشمی عاشق مبارزه با اسرائیل می شود

وقتی محسن هاشمی عاشق مبارزه با اسرائیل می شود

مهر/ روایت زیر، از زبان حمید داودآبادی نویسنده دفاع مقدس است.

حمید داودآبادی در اینستاگرام خود نوشت: همین که محسن هاشمی رفسنجانی اومد که رد بشه، بچه های خبرگزاری دفاع مقدس دعوتش کردن و اومد توی غرفه. همین که ازش خواستند جلوی نشان خبرگزاری بایستد و دو تابلو را در دست بگیرد، در مقابل عمل انجام شده قرار گرفت! منم که خوش خنده! حالا نخند کی بخند! تابلوی "ما تا آخر ایستاده ایم" را که دستش دادند، عین بچه خوب وایساد و عکس گرفت.

تابلوی بعدی که پرچم رژیم صهیونیستی را زیر پا گذاشته و نوشته بود "ما عاشق مبارزه با صهیونیستها هستیم"، تا دادند دستش، مکث عجیبی کرد که صدای خنده من بلند شد!بیچاره همچین شوکه شد که یه نگاهی به خنده های من انداخت و آخرش تابلو رو در بغل گرفت و ازش عکس انداختند!آخرش یکی از اعضا خاندان هاشمی رفسنجانی زیر پرچم مبارزه علیه اسرائیل رفت!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده