ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده ای که از انتقاد ناراحت نشد!

نماینده ای که از انتقاد ناراحت نشد!

مهر/ محمد امین توکلی زاده یک روایت از پرویز سروزی نماینده اصولگرای شورای شهر تهران گفته است.

توکلی زاده در اینستاگرام خود نوشته است: دیشب در جمع دوستانه ای بودیم که میان حقیر وبرادر بزرگوارم جناب آقای سروری بحث نقادانه ای پیرامون شورای شهر وشهرداری پیش آمد بحثی که بالا گرفت وبا جدیت دنبال شد وبدون کوچک ترین خود سانسوری نقدها شفاف وصریح بیان شد...اما بحث من اینها نیست در میانه بحث برخی انتقادهای حقیر صریح به شخص آقای سروری برمی گشت وباصدای بلند وبدون واهمه تمام آنچه می شد در غالب نقد حتی فراتر از آن بیان کرد من به ایشان با صدای بلند ودر جمع عرض کردم.بعد از جلسه احساس کردم شأن ایشان را رعایت نکرده ام وحداقل باید رعایت بزرگ وکوچکی را می کردم .لذا از ایشان عذر خواهی کردم وکسب حلالیت کردم اما در پاسخ ایشان با کمال بزرگواری فرمودند شما اگر اینگونه رفتار نمی کردید در حق من اجحاف کرده بودید وامروز صبح این پیامک را برای من ارسال کردند:
سلام عزیز دلم
دلسوزی های شما برای چون منی دوا وکیمیاست دوستی مشفقانه همیشه با نقد استحکام ودوام می یابد .احب اخوانی من اهدی الی عیوبی.امام صادق (ع)
این برخورد کریمانه بسیار برایم درس آموز بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده