ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حمله به فرهاد نقشه قبلی داشت!

حمله به فرهاد نقشه قبلی داشت!

جام نیوز/ عزیزی به شکل مشکوکی درگیری لفظی اش با مجیدی را تکذیب کرد اما یکی از همبازیان خداداد و فرهاد گفت اگر ما دخالت نمی کردیم خداداد فرهاد را می زد!
در شرایطی که درگیری لفظی خداداد عزیزی و فرهاد مجیدی در رختکن تیم ستاره های ایران تمام حواشی ریز و درشت بازی ستاره های ایران و جهان را تحت شعاع قرار داده و هر رسانه ای یک روایت از این ماجرا نقل می کند، اهالی فوتبال می خواهند اصل ماجرا را بدانند و این وسط بی شک بهترین راوی کسی است که از نزدیک شاهد ماجرا بوده باشد.
یکی از بازیکنان تیم ستاره های ایران به شرطی که نامش فاش نشود، اصل ماجرا را اینگونه روایت کرد: «از قبل از آغاز بازی جو بدی علیه فرهاد در اردو وجود داشت. او به تمرین نیامد، شرط گذاشت باید شماره هفت را بپوشد و حتما فیکس باشد.»
وی افزود: «پروین برای آن که هواداران استقلال هم از این بازی استقبال کنند، بی سروصدا این شرط ها را پذیرفت اما ماجرا از طریق اطرافیان او به گوش بچه ها رسید. وقتی فرهاد به جمع بچه ها آمد، خیلی ها اصلا او را تحویل نگرفتند. چند بازیکن تیم هم با یکدیگر قرار گذاشته بودند این بازی را از دماغ او دربیاورند.»
این بازیکن تیم فوتبال ستاره ها در ادامه گفت: «بین دو نیمه خداداد به قیچی زدن فرهاد گیر داد اما قیچی بهانه بود و اگر فرهاد قیچی نمی زد، یک موضوع دیگر برای حمله به مجیدی پیدا می کردند. البته قرار بود آخر بازی سر به سر فرهاد بگذارند اما وقتی دیدند او بین دو نیمه پیراهن خود را به یک نوجوان داده و قصد ندارد نیمه دوم بازی کند، قیچی زدن را بهانه کردند.»
وی در ادامه توضیح داد: «خداداد به مجیدی پرید و گفت به چی می نازی؟ به هواداری که تشویقت کرده؟ علی کریمی هم تشویق شد اما ادا بازی ندارد. فقط عشق عکس و قیچی برگردونی و ... و ... و ... فرهاد فقط در حد دو جمله گفت احترام خودت را نگه دار که خداداد عصبی تر شد و اگر دخالت ما نبود، خداداد فرهاد را می زد.»
بازیکن تیم فوتبال ستاره ها در پایان گفت: «بعد که فرهاد از رختکن رفت، پنج، شش بازیکن دور خداداد جمع شدند و گفتند دمت گرم، خوب ادبش کردی، فکر کرده تافته جدا بافته است. من فکر می کنم قیچی فقط بهانه دست خداداد داد و چند بازیکن تیم از قبل برای ضایع کردن مجیدی برنامه داشتند.»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده