پیشخوان «فراموشی» به جمع کتابفروشی‌های کریمخان پیوست

پیشخوان/ «فراموشی» به جمع کتابفروشی‌های کریمخان پیوست

مهر/ انتشارات نیماژ سومین کتاب‌فروشی‌ زنجیره‌ای خود در شهر تهران را در خیابان کریمخان‌زند و با عنوان کتابفروشی «فراموشی» افتتاح کرد.
علی رضا اسدی؛ مدیر نشر نیماژ با اعلام این خبر از تصمیمش برای گسترش شعبه‌های زنجیره‌ای کتابفروشی این نشر در سطح شهر تهران و شهرستان‌های دیگر گفت و افزود: بزرگ‌ترین معضل کتاب در ایران نوبد ویترین مناسب برای ناشران است و ما نیز با اعتقاد به همین مسئله و برای کمک به رفع آن در بضاعت خود، شعبه جدید کتابفروشی خود را در کریمخان، ابتدای خیابان خردمند افتتاح کرده است که در قالب یک فروشگاه دو طبقه شامل کتابفروشی و کافه کتاب در خیابان خردمند جنوبی و با عنوان «فراموشی» افتتاح شده است طبقه دوم این کتابفروشی به کافه کتاب فراموشی تعلق دارد.

اسدی همچین بر ضرورت وجود فضایی برای رویارویی مخاطب و صاحب اثر تاکید و گفت: در صنعت نشر و پخش نوین در دنیا استفاده از شیوه هایی برای خلق فضا به منظور دیدار با مولف و مخاطب در فضایی صمیمی یکی از اصول به شمار می‌رود با این همه هیچ حمایتی در این راستا از تولید کتاب در کشور صورت نگرفته و خود ناشر باید شرایط اقتصادی این کار را محیا کند.

لازم به یادآوری است این کتابفروشی سومین کتابفروشی این موسسه نشر در تهران به شمار می‌رود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشخوان «فراموشی» به جمع کتابفروشی‌های کریمخان پیوست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X