ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پورابراهیمی: تک تک وزرای اقتصادی دولت با پرداخت یارانه به شکل فعلی مخالفند

پورابراهیمی: تک تک وزرای اقتصادی دولت با پرداخت یارانه به شکل فعلی مخالفند

خانه ملت/ سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با بیان اینکه مطمئن هستیم که دولت با حذف این دهک های پر درآمد موافق است ،گفت:اظهار مخالفت از سوی دولت متناسب با فعالیت سال های پایانی عمر دولت یازدهم است و منطقی نیست.

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی با اشاره به حذف یارانه 3 دهک پردرآمد جامعه گفت: در کمیسیون تلفیق بودجه برای حذف یارانه دهک های پردرآمد جامعه بحث شد و دولت موافقت و علاقمندی خود نسبت به حذف آن را اعلام کرده و هیچ گونه مخالفتی ابراز نشد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وزرای نفت و اقتصاد طی ماه های گذشته بارها گفته اند، که روز پرداخت یارانه روز سختی برای دولت است، افزود:وزیر اقتصاد اظهار داشته که شب پرداخت یارانه شب مصیبت عظماء دولت است، لذا مجلس برای اینکه مصیبت عظماء دولت کاهش پیدا کند، این قانون را تصویب کرد.

تک تک وزرای اقتصادی دولت پرداخت یارانه به شکل فعلی را غیرقابل قبول دانسته اند

پورابراهیمی ادامه داد: دولت چگونه با این قانون مخالف است، مخالفت باید براساس مکنونات قلبی یا تحلیل بیرونی باشد، که ما مطمئن هستیم که دولت با حذف این دهک های پردرآمد موافق است و اظهار مخالفت از سوی دولت متناسب با فعالیت سال های پایانی عمر دولت یازدهم است و منطقی نیست.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 95، با بیان اینکه تک تک وزرای اقتصادی دولت این نوع پرداخت یارانه را غیر قابل قبول دانسته اند، اظهار داشت:اگر منابع هدفمندی به سوی تولید و اشتغال هدایت شود به اقتصاد کشور کمک می کند و بروز رفتارهای سیاسی با واقعیت های اقتصاد و پیگیری های دولت متفاوت است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده