ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اطلاعات تازه در مورد پشت پرده حملات پاریس

اطلاعات تازه در مورد پشت پرده حملات پاریس

شفقنا/ پلیس فرانسه ظاهرا اطلاعات تازه ای در مورد پشت پرده حملات تروریستی پاریس در ژانویه سال جاری به دست آورده است. به نوشته روزنامه لوموند بازرسان پلیس با بررسی کامپیوتر آن مهاجم یعنی “آمدی کولیبالی” و مطالعه ایمیل های وی به اطلاعات تازه ای دست یافته اند. از بررسی این مدارک چنین استنباط می شود که کولیبالی نه تنها با آن دو تروریست یعنی سعید و شریف کواشی که در روز ۷ ژانویه دوازده نفر را در تحریریه نشریه طنز شارلی ابدو در پاریس به قتل رساندند، ارتباط داشته بلکه از طریق ایمیل دستورالعمل های دقیقی از خارج نیز دریافت می کرده است.
روز ۷ ژانویه از سوی یک ناشناس ایمیلی به آدرس کولیبالی ارسال شده است :” بسیار خوب، همان کاری را که باید انجام بده”. پس از دریافت این ایمیل است که کولیبالی در مرحله نخست یک مرد در نزدیکی آپارتمانش را از پای در می آورد و سپس و در همان زمانی که برادران کواشی در حال فرار بودند به سوی یک پلیس زن شلیک می کند و او را نیز می کشد.
در آن ایمیل ها به اطلاع کولیبالی رسیده بود که “بزودی دستورالعمل های دقیقی برای ادامه کار” دریافت خواهد کرد. در ایمیل دیگری می خوانیم:” زیگوتو به نام دی به تو کمک خواهد کرد”. از قرار معلوم زیگوتو نام مستعار آن دو برادر تروریست یعنی برادران کواشی است و منظور از “دی” همان گروه تروریستی داعش بوده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده