ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترکی و فغانی را برای قضاوت دربی انتخاب نکنید!

ترکی و فغانی را برای قضاوت دربی انتخاب نکنید!

کاپ/ داور بازنشسته کشورمان گفت: اعتقاد دارم این دربی را باید بیژن حیدری، پیام حیدری و یا موعود بنیادی فر سوت بزنند.
علی خسرویدرباره داور دربی 81 اظهار داشت: من همیشه دوست دارم کارهای جدید انجام دهم و از ابزارهای نو استفاده کنم. فکر می کنم انسان ها به غیر از زن و بچه شان باید دائما همه چیز را عوض کنند؛ خانه، دکوراسیون منزل و حتی محل کار. درباره داور دربی پیش رو هم قصه به همین شکل است. هرچند کمیته داوران نظرش روی فغانی و ترکی است ولی اعتقاد دارم این دربی را باید بیژن حیدری، پیام حیدری و یا موعود بنیادی فر سوت بزنند.
وی ادامه داد: این 3 داوری که نام بردم، جز داوران الیت آسیا هستند. یعنی جز بهترین داوران آسیا. به تاریخچه ال کلاسیکو اگر نگاه کنید، هرگز نمی بینید که داور تکراری این بازی را سوت زده باشد. من شک ندارم عنایت که روزگاری داور ایرانی را برای دربی انتخاب کرد وقدرتش را نشان داد، امسال هم می تواند کار جدید انجام دهد و قضاوت بازی را به ترکی و فغانی ندهد. یادم هست در روزگاری که صالحی، زمانی، محمد ریاحی، هادی دزفولی جز بهترین ها بودند و حمید خوشخوان اوج داوری اش بود، داوری به نام برازنده دربی را سوت زد.
خسروی در پایان افزود: من برای اینکه می گویم یکی از 3 داوری که بالا گفتم، دربی را سوت بزنند، دلیل دارم. همین حالا شخصا 70 درصد از بازیکنان پرسپولیس و استقلال را نمی شناسم. پس آدم جدید در سرخابی ها، داور جدید می طلبد. از اصفهانیان و عنایت ممنونم که هفته قبل داوران جوانی مثل مهدی مرجان زاده و رضا عادل را برای قضاوت لیگ برتر انتخاب کردند اما حالا بیایند و یک داور جدید برای دربی برگزینند. ترکی و فغانی باید در ویترین داوری بمانند اما آدم های جدید رشد کنند. از دکتر اسدی هم می خواهم این کار را در دستور کار قرار دهد. ما نباید فقط به فکر منافع خود در فدراسیون فوتبال باشیم. رشد داوری با این کارهای جدید محقق می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X