ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وضع کیارستمی هر روز به وزیر بهداشت گزارش می شود

 وضع کیارستمی هر روز به وزیر بهداشت گزارش می شود

بانی فیلم/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: حال عباس کیارستمی کارگردان مطرح کشور خوب است و وضعیت درمان وی هر روز به وزیر بهداشت گزارش می شود.
محمود حاجی میراسماعیلی روز دوشنبه درحاشیه اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشوردرهتل المپیک تهران درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: دکترپایدارمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران هر روز عباس کیارستمی را ویزیت می کند و گزارش آن را به بنده و وزیر بهداشت ارائه می کند.
گزارشی که دیروز به دست من رسید حاکی از این است که حال کیارستمی خوب است و از آی سی یو به بخش منتقل شده است.
وی گفت: وضعیت تنفس وعلائم حیاتی کیارستمی نرمال است فقط فشارخون او مقدار بالاست که دارو مصرف می کند.
میراسماعیلی اضافه کرد: روزسیزده فروردین که وزیربهداشت کیارستمی را ویزیت کردند وی درحالت شوک بود که با پیگیری وزیربهداشت ودستورات لازم ایشان اکنون وضعیت وی خوب است و حتی دیروزکیارستمی یادداشت تشکرآمیزی برای پزشک بیهوشی خود نوشت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: مشکلات عفونی دستگاه گوارشی و ریوی کیارستمی بهبود یافته فقط مقداری زخم ها باقی مانده که درحال بهبود است البته مشکلات اداری نیز وجود داشت که درحال رفع و درمان همچنان ادامه دارد.
وی درباره بیماری این فیلمساز مطرح کشورگفت: بیماری ایشان پلیپ روده بزرگ بود که این پلیپ برداشته و بعد از آن عفونت مشکل بعدی بود که این مشکل نیز درمان و اکنون حالت خطرناک و مشکلات بحرانی برطرف شده است.
میراسماعیلی گفت: اگر آبسه های تخلیه و درمان ضدمیکروبی انجام نمی شد و پس از آن اقدامات حمایتی به موقع صورت نمی گرفت ممکن بود وضعیت خطرناکی به وجود بیاید.
وی درباره زمان ترخیص کیارستمی بیان داشت: لازم است همچنان درمان ادامه داشته باشد مقداری مشکلات در دستگاه ادراری وجود دارد که باید ترمیم شود.
مرحله بعدی بستن روده است که برای انجام درمان به بیرون شکم هدایت شده است و احتمالا پس از ترخیص کیارستمی دو تا سه ماه آینده که شرایط وی پایدارشد باید برای جراحی مجدد و گذاشتن روده در جای خود دوباره به بیمارستان مراجعه کند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده