ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

القدس العربی: تحریم ها ایران را وارد بازی ابرقدرت ها کرد

القدس العربی: تحریم ها ایران را وارد بازی ابرقدرت ها کرد

جام نیوز/ روزنامه القدس العربی گزارش داد: «تحریم های آمریکا علیه ایران سیطره دلار بر بازار جهانی را متزلزل کرد. همانطور که تحریم غربی ها علیه این کشور نه تنها نتیجه نداد بلکه ایران را وارد بازی ابرقدرت ها کرد و به عنوان کشور محوری در جهت دادن سیاست و اقتصاد غرب مطرح شد.»

روزنامه القدس العربی در سرمقاله امروز خود نوشت: «سفر هیئت های غربی به تهران توأم با رقابت حاکم میان آنها در حال سرعت گرفتن است. در این میان هم کنش و واکنش ها میان کاخ سفید و اسراییل در حال محک خوردن است.»

القدس العربی در ادامه سرمقاله خود نوشت: «منابع رسانه ای و سیاسی بسیاری در آمریکا خبر دادند که کاخ سفید برای تأیید شدن توافق هسته ای حتی در صورت استفاده از حق وتوی رییس جمهور هم با مشکلی مواجه نخواهد شد.»

این روزنامه چاپ لندن در ادامه نوشت: «اکنون رقابت سیاسی سنگینی میان دو حزب در سنای آمریکا حاکم است و جمهوریخواهان تلاش خود را متمرکز کرده اند تا برگه برنده دموکرات ها از توافق هسته ای را به نفع خود ثبت کنند.»

القدس العربی در ادامه خاطرنشان کرد: «ایران توانست غربی ها را از طریق توافق هسته ای نیازمند نقش تهران کند و آنها را از فعالیت های محرمانه علیه براندازی نظام بازدارد به گونه ای که وجود ایران رسما به بخشی از راه حل مسائل راهبردی و نظامی غرب در منطقه تبدیل شد.»

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده