ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جزئیات مذاکره ایرلاین های ایرانی با بوئینگ برای خرید هواپیما

جزئیات مذاکره ایرلاین های ایرانی با بوئینگ برای خرید هواپیما

میزان/ فرآیند مذاکرات بوئینگ با شرکت های ایرانی به ویژه "هما"، در فاز نخست این مراحل بوده و روند مذاکرات مواجه با مراحل متعدد دیگری تا نقطه عقد قرارداد خواهد بود.

معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" در خصوص حضور تیم مذاکره کننده بوئینگ در ایران گفت: در ادامه سیاستهای شرکت های معتبر آمریکائی، مبنی بر رقابت جدی با شرکت های اروپایی در جهت حضور حداکثری در بازار ایران، شرکت هواپیما سازی بوئینگ، پس از ماه ها تلاش موفق به اخذ لیسانس و مجوز مذاکره با شرکت های هواپیمائی ایرانی گردید، تا پس از بررسی دقیق نیاز شرکتها و شرایط مورد نیاز بازار و با در نظر گرفتن فرصت های تولید خود، نسبت به تنظیم قراردادهای احتمالی اقدام نماید.

خوشنویسان افزود: در همین راستا، تیم کارشناسی ارشد آن شرکت با حضور در ایران و انجام چندین مرحله مذاکرات حرفه ای، تلاش نمودند، بدواً با ارائه مختصات تولیدات خود نسبت به توجیه کارشناسان شرکت های ایرانی اقدام، تا پس از کسب توجه این شرکت ها، با تطبیق نیازهای بازار و خط تولید خود، نسبت به ارائه پیشنهادات جدی خود اقدام کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده