عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی: زنجانی با حرف‌های ضدو نقیض خود را طلبکار مردم نشان می‌دهد

عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی: زنجانی با حرف‌های ضدو نقیض خود را طلبکار مردم نشان می‌دهد

خانه ملت/ نماینده مجلس گفت: زنجانی در حرف ‌های ضد و نقیض خود را به عنوان طلبکار جامعه و مردم نشان می دهد،در حالی که پول نفت را نداده و حدود 3 سال از سود آنها استفاده می کند.

امیرعباس سلطانی درگفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه اموال از طریق دادگاه به وزارت نفت پرداخت می شود، گفت:پرداخت بدهی نفت زنجانی به زنگنه ربطی نداشته و به جیب او نمی رود.
وی با اشاره به برگزاری هفتمین جلسه دادگاه بابک زنجانی متهم نفتی امروز سه شنبه(19 آبان ماه)، گفت:اطرافیان و کسانی که پشت پرده پرونده بابک زنجانی بوده و او را حمایت و هدایت می کنند؛پرو‍ژه ای به نام فرافکنی و فرار رو به جلو دارند.
نماینده مردم بروجن درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه بابک زنجانی صحبت‌های بی پایه واساس مطرح می کند که بار حقوقی ندارد،افزود: او در حرف ‌های ضد و نقیض خود را به عنوان طلبکار جامعه و مردم نشان می دهد،در حالی که پول نفت را نداده و حدود 3 سال از سود آنها استفاده می کند.

بدهی زنجانی از بیت المال و متعلق به مردم است

سلطانی با اشاره به صحبت‌های امروز زنجانی در ارتباط با زنگنه،ادامه داد: این پول به زنگنه ارتباطی نداشته و به جیب او نمی رود،بلکه بیت المال و متعلق به مردم است.
وی با بیان اینکه او با این صحبت‌ها به دنبال عوام فریبی است،تصریح کرد: تمام صحبت‌های او افترا و تهمت بوده و او براساس اسناد و مدارک صحبت نمی کند،هنوز در فضای رویایی حرکت می کند.
عضوکمیته پیگیری پرونده متهم نفتی با اشاره به اینکه اموال از طریق دادگاه به وزارت نفت پرداخت می شود، اظهارداشت: چند هفته از زمانی که قرار بوده بدهی بابک زنجانی به وزارت نفت پرداخت شود می گذرد،در حالی که هنوز ریالی به حساب وزارتخانه واریز نشده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی: زنجانی با حرف‌های ضدو نقیض خود را طلبکار مردم نشان می‌دهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X