ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی: زنجانی با حرف‌های ضدو نقیض خود را طلبکار مردم نشان می‌دهد

عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی: زنجانی با حرف‌های ضدو نقیض خود را طلبکار مردم نشان می‌دهد

خانه ملت/ نماینده مجلس گفت: زنجانی در حرف ‌های ضد و نقیض خود را به عنوان طلبکار جامعه و مردم نشان می دهد،در حالی که پول نفت را نداده و حدود 3 سال از سود آنها استفاده می کند.

امیرعباس سلطانی درگفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه اموال از طریق دادگاه به وزارت نفت پرداخت می شود، گفت:پرداخت بدهی نفت زنجانی به زنگنه ربطی نداشته و به جیب او نمی رود.
وی با اشاره به برگزاری هفتمین جلسه دادگاه بابک زنجانی متهم نفتی امروز سه شنبه(19 آبان ماه)، گفت:اطرافیان و کسانی که پشت پرده پرونده بابک زنجانی بوده و او را حمایت و هدایت می کنند؛پرو‍ژه ای به نام فرافکنی و فرار رو به جلو دارند.
نماینده مردم بروجن درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه بابک زنجانی صحبت‌های بی پایه واساس مطرح می کند که بار حقوقی ندارد،افزود: او در حرف ‌های ضد و نقیض خود را به عنوان طلبکار جامعه و مردم نشان می دهد،در حالی که پول نفت را نداده و حدود 3 سال از سود آنها استفاده می کند.

بدهی زنجانی از بیت المال و متعلق به مردم است

سلطانی با اشاره به صحبت‌های امروز زنجانی در ارتباط با زنگنه،ادامه داد: این پول به زنگنه ارتباطی نداشته و به جیب او نمی رود،بلکه بیت المال و متعلق به مردم است.
وی با بیان اینکه او با این صحبت‌ها به دنبال عوام فریبی است،تصریح کرد: تمام صحبت‌های او افترا و تهمت بوده و او براساس اسناد و مدارک صحبت نمی کند،هنوز در فضای رویایی حرکت می کند.
عضوکمیته پیگیری پرونده متهم نفتی با اشاره به اینکه اموال از طریق دادگاه به وزارت نفت پرداخت می شود، اظهارداشت: چند هفته از زمانی که قرار بوده بدهی بابک زنجانی به وزارت نفت پرداخت شود می گذرد،در حالی که هنوز ریالی به حساب وزارتخانه واریز نشده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X