ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اولتیماتوم بنا به سعید عبدولی!

اولتیماتوم بنا به سعید عبدولی!

ایسنا/ سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان این که عبدولی بدون دلیل موجه در تمرینات تیم ‌ملی حضور نیافته است، گفت: به شدت با او برخورد می‌کنم و حتی امکان دارد تیم ‌ملی را از دست بدهد.
محمد بنا در حاشیه تمرین تیم ‌ملی کشتی فرنگی با بیان این که سعید عبدولی تنها کشتی گیری است که بدون هماهنگی در تمرینات حضور ندارد، گفت: عبدولی بدون اجازه در تمرینات تیم ملی حضور نیافته است و تنها به یک پیام کوتاه بسنده کرد و به من اطلاع داد که به دلیل گرفتاری به تمرین تیم ‌ملی نیامده است. البته شدیدا با او برخورد خواهم کرد و کاری هم با تنبیه فدراسیون ندارم،‌ بلکه به صورت جداگانه به شدت او را تنبیه می‌کنم.
سرمربی تیم ‌ملی کشتی فرنگی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این که این تنبیه به چه شکلی خواهد بود، توضیح داد: امکان دارد او تیم ‌ملی را از دست بدهد. من این موضوع را به خودش هم اطلاع داده‌ام. برای من این بهانه‌ها که گرفتارم و یا مشکلی برایم پیش آمده است قابل قبول نیست. بنا‌بر‌این با این بی‌انضباطی‌ها به شدیدترین نوع برخورد خواهم کرد. من از هر کسی توقع هر چیزی را داشتم، اما از عبدولی به هیچ وجه این توقع را نداشتم که این گونه رفتار کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده