ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

احتمالا تیم سرفس مشغول کار روی نمونه اولیه یک گوشی هوشمند است

احتمالا تیم سرفس مشغول کار روی نمونه اولیه یک گوشی هوشمند است

وین فون/ گوشی های تازه وارد مایکروسافت، لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰XL در یکی از روز های ماه نوامبر یعنی ماه آینده میلادی روانه بازار های فروش خواهند شد. می دانیم که این دستگاه ها دارای بالاترین سخت افزار و خاص ترین ویژگی ها ماندد کانتنیوم هستند. این درحالیست که شایعات قدیمی مربوط به سرفس فون در حال قوت گرفتن هستند. اطلاعات لو رفته فعلی، هیچ چیزی را اثبات نمی کنند با این حال هیچ چیز هم بعید نیست!

در حال حاضر می دانیم که مایکروسافت در حال کار روی یک گوشی میان رده، به اسم Lumia Saana است، اما این دلیل نمی شود که کمپانی پروژه دیگری در دست نداشته باشد، به هر حال غول نرم افزاری دنیا می تواند روی هر ایده ای کار و فعالیت داشته باشد. اما وقتی گفته می شود که “تیم سرفس” در حال کار روی یک گوشی هوشمند است، قضیه کاملا متفاوت می شود. اخبار جدید حاکی از آن است که تیم طراح و سازنده سرفس و سرفس بودک در حال کار روی نمونه اولیه یک گوشی هوشمند است.

در خبرهای قبلی گفتیم که دیوید پیرس از وبسایت Wired با پانوس پانای از مایکروسافت یک مصاحبه اختصاصی داشته و اینکه پانوس تعداد سرفس بوک های پیش فروش شده را فراتر از انتظار خوانده است. اما وبسایت Wired به این مصاحبه بسنده نکرده و نگاه نزدیکی هم بر داستان ساخت و خط تولید سرفس بوک انداخته است. در مطالبی که وبسایت مذکور به اشتراک گذاشته، در مورد یک نمونه اولیه یک گوشی هوشمند گفته شده، و این که احتمالا تیم سرفس روی آن مشغول کار است.

در مطلب وبسایت Wired اینگونه نوشته شده که:

سرفس بوک امروز در حال فروش است و پیش فروش ها بسیار بالا بوده اند. پانوس پانای گفت که سرفس بوک ها را بسیار سریع تر از وقتی که صرف ساختن آن کرده اند، می فروشند. پانوس خیلی شفاف و روشن گفت که سرفس بوک از لحاظ تجاری و اقتصادی، برای مایکروسافت بسیار حائز اهمیت است، به خصوص سرفس پرو ۳ و ۴ که موجب رونق گرفتن خط تولید برند سرفس شده و این حرکت را آغاز کردند. به هرحال صحبت کردن در مورد این مسائل فعلا زود است.
در حین مصاحبه، ناگهان یکی از دستگاه های CNC (دستگاه های صنعتی هوشمند و خودکاری که بر روی پلتفرم های محصولات کار هایی مانند کنده کاری و سوراخ کردن و به طور کلی فرم دهی انجام می دهند) حواس پانوس را پرت کرد، این دستگاه در حال کار بر روی قسمت زیرین سرفس بوک بود، پانوس فقط برای چند لحظه آن را تماشا کرد، در حالی که دستگاه در حال کنده کاری شکاف آنتن دستگاه بود. چند ماشین آن طرف تر، یکی از این دستگاه ها در حال کار بر روی نمونه اولیه از یک گوشی جدید بود. آن جا ساختما ۸۷ که یکی از مخفی ترین کارگاه های مایکروسافت است، بود و پر از اتاق هایی بود که در آن ها نیز دستگاه ها مشغول کار بودند، پانوس برای چک کردن و بررسی اوضاع به آن اتاق ها نیز سرکی کشید و برگشت!
همانطور که مشاهده می کنید، اطلاعات موجود، تنها از همین چند سطر به دست آمده اند و هنوز خیلی خیلی زود است که در مورد این دستگاه جدید اظهار نظر کنیم. به هر حال اینطور به نظر می رسد که کمپانی در حال کار روی یک گوشی جدید است که احتمالا همان سرفس فون است. قطعا هیچ کس انتظار ندارد که این دستگاه در سال ۲۰۱۵ عرضه شود و حتی شاید تا پایان سال آینده میلادی نیز شاهد آن نباشیم.

شما چه نظری در مورد این اطلاعات لو رفته دارید؟ آیا واقعا سرفس فونی در کار است؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده