ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل همچنان در همین هفته منتشر خواهد شد

بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل همچنان در همین هفته منتشر خواهد شد

وین فون/ هفته ی گذشته گابریل آئول، سرپرست برنامه ویندوز اینسایدر به کاربران وعده داد که در این هفته، مایکروسافت بیلد جدیدی از ویندوز ۱۰ موبایل را منتشر می کند که مشکل آپدیت از طریق ویندوز ۱۰ موبایل را نداشته باشد و دارای بهبود هایی نیز باشد. حال امروز (دوشنبه) که شروع هفته در آمریکا محسوب می شود فرا رسیده و گابریل آئول چند خبر جدید در خصوص بیلد جدید دارد.


پیش از همه گابریل آئول خیال همه را با گفتن اینکه امروز بیلد جدیدی منتشر نخواهد شد راحت کرد، اما در ادامه به انتشار این بیلد در همین هفته اشاره کرد. او در پاسخ به یکی از کاربران که در خصوص این بیلد سوال کرده بود می نویسد:

امروز بیلد جدیدی منتشر نخواهد شد، اما همین هفته برای انتشار بیلد جدید محتمل به نظر می رسد.
آخرین بیلد منتشر شده برای ویندوز اینسایدر ها، بیلد ۱۰۵۷۲ بود که هفته ی گذشته منتشر شد، اما این بیلد دارای یک باگ بود که باعث می شد کاربران فعلی ویندوز ۱۰ موبایل نتوانند مستقیما به بیلد جدید آپگرید کنند و مجبور بودند یک بار ویندوز فون ۸.۱ برگردند و سپس اقدام به آپگرید کنند. اما بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل که احتمالا بیلد ۱۰۵۷۵ خواهد بود، همانطور که از میزان تغییرات عدد آن نیز مشخص است، به احتمال زیاد قابلیت جدیدی را با خود به همراه نخواهد داشت و بیش تر بر روی رفع مشکلات و بهبود ها تمرکز خواهد کرد. همچنین در این بیلد کاربران فعلی ویندوز ۱۰ موبایل نیز قادر خواهند بود به طور مستقیم به این بیلد جدید آپگرید کنند و از قابلیت های بیلد ۱۰۵۷۲ نیز استفاده کنند.

اما یکی از این بهبود ها که شاید برای خیلی از کاربران مهم باشد، به میزان گرم شدن دستگاه و مصرف باتری مربوط می شود. به گفته ی گابریل آئول، در خصوص این دو مورد بهبود هایی در بیلد ۱۰۵۷۵ حاصل خواهد شد. او در پاسخ به سوال یکی از کاربران که می پرسد آیا برای گرم شدن دستگاه و مصرف زیاد باتری راه حلی اندیشیده اید می نویسد:

بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل دارای چند بهبود در این قسمت ها است.
به هر حال فارغ از همه ی این ها، این که می بینیم مایکروسافت تمرکز خود را بر روی ویندوز ۱۰ موبایل قرار داده و بیلد های جدید را به مراتب بیش تر از گذشته منتشر می کند، خبر خوشحال کننده ای است، خصوصا اینکه عملکرد بیلد های اخیر بسیار روان تر و بهتر از گذشته شده است. باید بگوییم ویندوز ۱۰ موبایل چیزی تا پایان ندارد و خوشحالیم که به نسخه ی نهایی چیز زیادی باقی نمانده، و ارزش صبر کردن را دارد!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X