ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غول بزرگ نفتی به دنبال توسعه یک خودرو جمع و جور شهری

غول بزرگ نفتی به دنبال توسعه یک خودرو جمع و جور شهری

خودرو سازی/ برند نفتی به دنبال توسعه حوزه عملکرد خود است و از همین روی در حال توسعه یک خودرو مفهومی و پیش فرض با مصرف سوخت اقتصادی عالی است. غول بزرگ نفتی Shell در حال همکاری با پروفسور گوردون مورای طراح خودروهای جاده ای و مسابقه برای توسعه یک مدل مفهومی‌و پیش فرض جمع و جور شهری است.
این خودرو با کد رمز project M یک خودرو سبک و جمع و جور شهری است که در مرحله نخست بهینه سازی مصرف سوخت را تا بیشترین حد ممکن کرده است و انتظار می‌رود که این مدل مفهومی‌در نوامبر ۲۰۱۵ عرضه شود.
Selda Gunsel مدیر ارشد غول پمپ‌های نفتی در این مورد می‌گوید:” ما باور داریم که این خودرو شل دارای بازدهی کامل سوخت و روح شل است که البته توسعه موتور و سایر اجزای خودرو با شرکای خودروساز ما صورت گرفته است”.
در آزمایش‌های صورت گرفته این خودرو دارای بهره وری سوخت ۹۷ مایل در هر گالن است که رقمی‌فو ق العاده بوده که البته در حال حاضر برنامه ای برای تولید این خودرو شهری اعلام نشده است که به احتمال فراوان در زمان رونمایی از مدل مفهومی‌پیش فرض اطلاعات بیشتری از این خودرو اعلام خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده