ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بنیاد سینمایی «فارابی» آمار حمایت‌های دولت قبلی را منتشر می‌کند

بنیاد سینمایی «فارابی» آمار حمایت‌های دولت قبلی را منتشر می‌کند

ایسنا/ مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از اعلام آمار حمایت‌های این بنیاد از فیلم‌ها در دولت‌ گذشته طی روزهای آینده خبر داد.
محمدرضا تابش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه‌ اعلام آمار حمایت‌های فارابی طی روزهای گذشته به دلیل بیانیه شورای راهبردی سینما است؟ پاسخ داد: نه هیچ ارتباطی ندارد. آقای جعفری جلوه مدیرعامل قبلی بنیاد سینمایی فارابی گزارشی را تا خرداد 93 روی سایت گذاشته بودند که ما در تداوم آن ،حمایت‌ها را از خرداد 93 تا آبان 94 اعلام کردیم.
وی ادامه داد: ما نظرات مختلف اهالی سینما را گوش می‌دهیم و درباره آن گفت‌وگو می‌کنیم در حاشیه جشنواره یاس هم جلسه‌ای با حضور آقای ایوبی و برخی از سینماگران برگزار شد و موارد متعددی مطرح و بحث شد و معتقدیم که حمایت‌های سال آینده می‌تواند متفاوت باشد.
تابش از تشکیل کارگروهی در این خصوص خبر داد و گفت: در سازمان سینمایی این کارگروه مشغول به کار شده است تا سیاست‌های سینمایی سال 95 حمایت‌ها و ارزشیابی فیلم‌ها در آن مشخص شود و پس از جمع بندی تا سال 95 اجرایی شود.
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در پاسخ به سوال دیگری در ارزیابی‌اش از نحوه برپایی جشنواره کودک و نتیجه تفکیک آن اظهار کرد: در جلسه اخیر شورای راهبردی سینمای کودک که در دفتر آقای ایوبی برگزار شد، جشنواره‌ی نوجوان و المپیاد مورد ارزیابی قرار گرفت و در خصوص تفکیک و بازخوردها نظراتی مطرح شد.
وی ادامه داد: به زودی آقای ایوبی در دعوتی که از مسئولین اصفهان دارند، قرار است مذاکرات اولیه برای جشنواره و زمان آن در سال بعد را مشخص کنند. ما هم در بنیاد سینمایی فارابی امیدواریم سال بعد از هشت فیلم در حوزه کودک و نوجوان حمایت کنیم تا در کنار تولیداتی که در بخش خصوصی می‌شود سال آینده جشنواره خوبی داشته باشیم.
تابش در پایان تاکید کرد: برنامه المپیاد هم با قدرت دنبال می‌شود و تداوم پیدا خواهد کرد.
جلیل اکبری صحت مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی نیز علیرضا تابش را همراهی می‌کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده