ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیدا شدن کشتی گم شده پس از ۳۵ سال!

پیدا شدن کشتی گم شده پس از ۳۵ سال!

مهر/ حبیب احمد زاده نویسنده دفاع مقدس در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
هفته پیش پس از سی و پنج سال مفقودی و حدود هفت سال جستجو به بهانه ساخت مستندی از آن، ستاره آبادان ، کشتی پدرم یافت شد ، غواص که از زیر آب برگشت نشانه های خوب را آورد.به بوشهر رفتم تا حضوری خبر را به آقا بدهم.خبر را که به مادرم دادم گفت دستت درد نکند فقط ای کاش ده سال زودتر تا شاید پدرت هم این طور زمین گیر نمی شد و وقتی در کنار پدرم قرار گرفتم او در مقابل خبر سکوت کرد و وقتی از او پرسیدم که می آیی با هم بریم درش بیاریم سری به علامت تایید تکان داد ، واقعا خوشحال بودم که در زمان حیاتش توانسته بودم به قولم وفا کنم و خبرپیداشدنش را به او بگویم. و اما این دو عکس، پایین تری ،عکسی از زمان سلامت کشتی متوقف در اسکله های ابادان است و عکس بالا با رادار سونار به تازگی گرفته شده. کشتی مدفون در رسوب و در عمق چهارده متری درست در نقطه مرز ابی ایران و عراق ، روبروی اسکله چهار بندرخرمشهر.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده