ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازگشت پرسپولیسی دوآتشه روی نیمکت سرخ‌ها پس از لطف بزرگش!

بازگشت پرسپولیسی دوآتشه روی نیمکت سرخ‌ها پس از لطف بزرگش!

جام نیوز/ زبان کروات‌های فوتبال ایران هنگام مذاکره با سرمربی پرسپولیس به او گفت: «اگر دوست داری در ایران کار کنی و ایران را کشور دوم خودت می‌دانی تخفیف بده.»
برانکو ایوانکوویچ را چه در سال‌های گذشته و چه حالا که برای هدایت پرسپولیس بعد از 8 سال به ایران بازگشته با زبان همیشگی‌اش می‌شناسیم. رضا چلنگر که سال‌ها از پرسپولیس دور بود و همه او را یک پرسپولیسی دو آتیشه می‌شناسند پس از آنکه با بگوویچ روی نیمکت پرسپولیس نشسته بود حالا پس از سال‌ها باید روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.
اما اینکه خیلی‌ها زبان کروات‌های فوتبال ایران را یک پرسپولیسی می‌دانند باز می‌گردد به پراید قرمزرنگی که چلنگر در زمان حضور برانکو در تیم‌ملی سوار می‌شد و آن زمان با اینکه علنا پرسپولیسی بودنش را اعلام نمی‌کرد ولی همه او را یک پرسپولیسی می‌دانستند تا اینکه دستیار بگوویچ شد و رسما اعلام کرد یک پرسپولیسی دو آتیشه است.
چلنگر آنقدر پرسپولیسی است که حتی فصل گذشته در دیدار سپاهان و پرسپولیس حاضر نشد روی نیمکت سپاهان در ورزشگاه آزادی بنشیند. این عرق چلنگر به پرسپولیس تنها به نشستن بر روی نیمکت پرسپولیس باز نمی‌گردد، چلنگر در هنگام عقد قرارداد برانکو و نژادفلاح با یک حس ناسیونالیستی عامل اصلی تخفیف صدهزار دلاری برانکو به پرسپولیسی‌ها بوده آن هم زمانی که برانکو به نژادفلاح در هتل گرندهایت استانبول می‌گوید آخرین قراردادش یک میلیون دلار بوده و حاضر نیست کمتر از این رقم قرارداد ببندد.
این چانه زنی‌ها در حالی ادامه پیدا می‌کند که چلنگر وارد کار می‌شود و به مدت پنج دقیقه به برانکو توضیح می‌دهد که هر دلار برای ایرانی‌ها سه هزار تومان هزینه دارد و برانکو که با واحد پول ایران آشناست به صحبت‌های چلنگر گوش می‌دهد که می‌گوید شرایط تحریم روی مردم فشار آورده و اگر دوست داری در ایران کار کنی و ایران را کشور دوم خودت می‌دانی تخفیف بده و البته چلنگر بحث حل و فصل شدن مالیات پروفسور را به او گوشزد می‌کند تا برانکو حاضر به تخفیف صدهزار دلاری شود.
اما در این میان خیلی‌ها فکر می‌کردند یک ایجنت ایرانی دستیار اوست ولی چلنگر می‌گوید: «برانکو تنها یک مدیر برنامه‌کروات دارد که در حوزه اروپا برای او کار می‌کند و بدون مدیر برنامه‌ها با نژادفلاح مذاکره کرد و فردی هم که آنجا آمده بود شخصا حاضر شده بود و مدیر برنامه‌های برانکو نبود.»
اما این تعصب چلنگر به پرسپولیس به نظر می‌رسد خیلی ادامه‌دار نباشد چرا که او به خاطر کسالتی که دارد و مسایل خانوادگی به مسئولان پرسپولیس و برانکو اعلام کرد قادر به همراهی آنها در ادامه فصل و فصل آینده نیست مگر اینکه برای چلنگر هم هدایتی و نژادفلاح پا پیش بگذارند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده