ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طنز توقعات خودرویی از هم وطنان حساس!

طنز/ توقعات خودرویی از هم وطنان حساس!

خراسان/ از دیدن بعضی هموطنان نازک نارنجی واقعا تعجب می کنم که چطور ممکن است فردی از چنین موضوعاتی شکایت کند؟! مثل همین جریان «شکایت و توقیف سرویس مدرسه ای با 11 سرنشین». خب مگر چه اتفاق عجیبی رخ داده؟ سه نفر جلو بودند، هشت نفر عقب، همه هم بچه مدرسه ای و ریزجثه! یادم می آید سال ها پیش پدرم پیکان استیشنی داشت که در نوروز بیست و یک نفر با لباس نوی عید سوارش می شدیم، کسی آخ هم نمی گفت، شکایت هم نمی کرد، پلیس هم جلوی مان را نمی گرفت، خیلی هم می خندیدیم! زمانه عوض شده، همه دل نازک شده اند و هی بهشان بر می خورد و سطح توقعشان بالا رفته. همین ها هستند که انتظار دارند خودرویی که می خرند کیسه هوا و ترمز فلان و سیستم بهمان داشته باشد. بهشان که رو بدهی پس فردا لابد توقع دارند شرکت های بیمه هم جوابشان را بدهند و نمایندگی ها هم کارشان را راه بیندازند و خودروشان آتش نگیرد و راه برود و... و سایر مسائل بی ارزش دیگر. حیف این وام 25 میلیونی خودرو برای چنین افرادی، باید پیاده راه گز کنند تا حساب کار دستشان بیاید!
علیرضا کاردار

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X