برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرجویان

برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرجویان

باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش گفت: سیزدهمین دوره مسابقات علمی – کاربردی هنرجویان برگزار می‌شود
مصطفی آذرکیش، مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش، با بیان اینکه مسابقات علمی –کاربردی نقش مؤثری در کیفیت بخشی به آموزش های علمی و کارگاهی ایفا می کند، از سرگیری این رقابت سالم آموزشی را که با استقبال پرشور هنرستان ها و ادارات فنی و حرفه ای و کاردانش استان ها روبرو گشت، رمز پویایی و نشاط هنرجویان و هنرآموزان دانست.

وی در ادامه اظهار داشتند: سیزدهمین دوره این مسابقات با هدف ارتقاء سطح آموزش‌های علمی و عملی هنرجویان در سال تحصیلی 94-93 با ارسال دستورالعمل و اختصاص اعتباری ویژه آغاز گردید که مرحله منطقه ای با حضور بیش از 70000 هنرجو در سراسر کشور و مرحله استانی آن با تلاش و برنامه ریزی مطلوب ادارات کل استان ها و رقابت بیش از 14000 هزار هنرجوی سال سوم شاخه کاردانش آغاز و پس از برگزاری دو مرحله آزمون تئوری و عملی به معرفی 2582 هنرجوی منتخب در 33 آزمون مهارتی زمینه های صنعت، خدمات و کشاورزی در اسفندماه 1393 انجامید.

مدیر کل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کاردانش افزود: مرحله تئوری کشوری این مسابقات نیز در 25 فروردین امسال با همکاری مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش و سؤالات هماهنگ، به طور همزمان توسط آزمونگرانی که از ستاد اعزام خواهند شد، برگزار تا نفرات برگزیده مرحله نهایی کشوری شناخته و در مردادماه 1394 به میزبانی استان کرمان رقابت پایانی را انجام دهند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرجویان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X