ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قیمت نفت سبک ایران افزایش یافت

قیمت نفت سبک ایران افزایش یافت

ایرنا/ قیمت نفت سبک ایران در هفته منتهی به ١٦ آوریل (دوشنبه ١٧ فروردین ماه)بیش از یک دلار برای هر بشکه افزایش یافت.

قیمت نفت سبک ایران در هفته منتهی به ١٦ آوریل با یک دلار و ١٦ سنت افزایش به ٥١ دلار و ٢٢ سنت در هر بشکه رسید؛ قیمت نفت خام سنگین ایران با ٨٥ سنت افزایش به ٥٣ دلار و ٣٤ سنت برای هر بشکه رسید.

قیمت سبد نفتی اوپک نیز در هفته مورد اشاره با ٢٨ سنت افزایش به ٥٢ دلار و ٤٢ سنت برای هر بشکه رسید.

قیمت نفت دبلیو تی آی و برنت در هفته منتهی به ١٦ آوریل به ٤٩ دلار و ٧٢ و ٥٤ دلار و ٤٨ سنت برای هر بشکه رسید که نسبت به هفته گذشته نفت دبلیو تی آی ٩٢ سنت افزایش و نفت برنت ٧٦ سنت کاهش یافت.

به گزارش امور اوپک و روابط با مجامع انرژی، قیمت نفت خام دوبی و عمان نیز در هفته مورد بررسی ١٧ و ٤٢ سنت کاهش یافت و به ٥٤ دلار و ٢٦ سنت و ٥٣ دلار و ٣٤ سنت برای هر بشکه رسید.

بیشترین قیمت نفت از ابتدای امسال تا کنون ٥٦ دلار و ٨٣ و کمترین آن ٤١ دلار و ٥٠ سنت برای هر بشکه بوده است.

حداکثر و حداقل قیمت نفت در سال گذشته نیز به ترتیب ١١٠ دلار و ٤٨ و ٥٢ دلار برای هر بشکه بوده است.

در این هفته بورس بازان در بازار بورس نایمکس، خالص وضع خرید خود را در قراردادهای آتی و اختیاری به میزان ٢٨ هزار ٤١٠ قرارداد افزایش دادند و آن را به سطح ١٦٣ هزار و ٣٦٧ قرارداد رساندند و به این ترتیب از ضعف بیشتر قیمت ها جلوگیری کردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده