ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نرم افزار Windows Insider آپدیت دوم ویندوزفون ۸.۱ را بر روی گوشی هایی که از ویندوز ۱۰ موبایل پشتیبانی نمی کنند نصب می کند!

 نرم افزار Windows Insider آپدیت دوم ویندوزفون ۸.۱ را بر روی گوشی هایی که از ویندوز ۱۰ موبایل پشتیبانی نمی کنند نصب می کند!

وین فون/ روز گذشته یکی از مهم ترین روزها برای دارندگان گوشی های ویندوزی بود! چرا که در ساعت ۲۱:۳۰ بیلد ۱۰۰۵۱ ویندوز ۱۰ موبایل پیش نمایش منتشر شد و بسیاری از کاربران مدت ها انتظار آن را می کشیدند. اما فرآیند دریافت آپدیت مشکلات فراوانی داشت و کاربران را بسیار ناراحت و خشمگین کرد. از ارورهای متعدد سرورهای مایکروسافت گرفته تا دریافت یک آپدیت دیگر به جای ویندوز ۱۰ موبایل! بله درست است یک آپدیت دیگر و آن هم چیزی نبود جز آپدیت دوم ویندوزفون ۸.۱ که پیش تر گزارش شده بود فقط برای لومیا ۷۳۵ و ۸۳۰ منتشر می شود! اما بسیاری از کاربران و حتی خود من که گوشی هایی به غیر از لومیا ۸۳۰ و ۷۳۵ داشتند، آپدیت دوم ویندوزفون ۸.۱ را بدون هیچ مشکلی دریافت کردند! جدا از خوشحالی بابت دریافت آپدیت دوم ویندوزفون ۸.۱، سوال بیشتر کاربران این بود که حالا چرا؟ آن هم درست موقعی که ما می خواستیم ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنیم!

وب سایت Windows Mania گزارش می دهد که نرم افزار Windows Insider آپدیت دوم ویندوزفون ۸.۱ را بر روی گوشی هایی که از ویندوز ۱۰ موبایل در حال حاضر پشتیبانی نمی کنند نصب می کند. ممکن است دارندگان گوشی هایی که از ویندوز ۱۰ موبایل پشتیبانی می کنند نیز آن را دریافت کنند اما دارندگان این دست از گوشی ها می توانند با چند بار تلاش، بالاخره ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنند.

آپدیت دوم ویندوزفون ۸.۱ برای گوشی های ویندوزفونی چون اچ تی سی، سامسونگ، Bush و… قابل دریافت است و دارندگان این دست از گوشی ها می توانند از طریق نرم افزار Windows Insider این آپدیت را دریافت و نصب کنند. در تصویر، یکی از کاربران از بخش About گوشی Bush فرستاده است که نشان می دهد آپدیت دوم بر روی آن نصب است:

دارندگان گوشی های لومیا ۱۰۲۰، لومیا ۱۳۲۰، لومیا ۱۵۲۰، لومیا ۵۲۰، لومیا ۵۲۵، لومیا ۵۲۶، لومیا ۵۳۰، لومیا ۵۳۰ دو سیم کارته، لومیا ۵۳۵، لومیا ۶۲۰، لومیا ۶۲۵، لومیا ۶۳۰، لومیا ۶۳۰ دو سیم کارته، لومیا ۶۳۵، لومیا ۶۳۶، لومیا ۶۳۸، لومیا ۷۲۰، لومیا ۷۳۰، لومیا ۷۳۰ دو سیم کارته، لومیا ۷۳۵، لومیا ۸۱۰، لومیا ۸۲۰، لومیا ۸۲۲، لومیا ۸۳۰، لومیا ۹۲۰، لومیا ۹۲۵، لومیا ۹۲۸، لومیا ۴۳۰، لومیا ۴۳۵، لومیا ۴۳۵ دو سیم کارته، لومیا ۴۳۵ دو سیم کارته DTV، لومیا ۵۳۲، لومیا ۵۳۲ دو سیم کارته، لومیا ۶۴۰ دو سیم کارته، لومیا ۵۳۵ دو سیم کارته می توانند در صورت دریافت آپدیت دوم ویندوزفون ۸.۱ با چندین بار تلاش آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنند. اگر گوشی شما در این لیست حضور ندارد در حال حاضر می توانید تنها آپدیت دوم ویندوزفون ۸.۱ را دریافت کنید.

اگر شما نیز از گوشی های اچ تی سی، سامسونگ و… استفاده می کنید حتما با استفاده از نرم افزار Windows Insider جهت دریافت آپدیت اقدام کنید و نتیجه را به ما اطلاع دهید.

 نرم افزار Windows Insider آپدیت دوم ویندوزفون ۸.۱ را بر روی گوشی هایی که از ویندوز ۱۰ موبایل پشتیبانی نمی کنند نصب می کند!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده