زنان باید در میدان عمل از کارایی خود دفاع کنند

زنان باید در میدان عمل از کارایی خود دفاع کنند

مهر/استاندار گلستان با بیان اینکه ۸۳ زن در سمت مدیرکل، فرمانداری ها و معاونان اداره کل وجود دارد، افزود: زنان باید در میدان عمل از کارایی خود دفاع کنند.
 حسن صادقلو ظهر شنبه در نشست بانوان استانداری و فرمانداری های استان به مناسبت هفته گرامیداشت زن، اظهار کرد: نافذیت عمل بیشتر است و دفاع از حق با کلام اتفاق نمی افتد.

وی خاطر نشان کرد: زنان با ادبیات قدیمی دنبال حق و حقوق خود نباشند و برای دفاع از حقوق زنان به یک ادبیات روز نیاز دارند و باید استفاده کنند.

استاندار گلستان با بیان اینکه حضرت فاطمه(س) با یک ادبیات تابناک در نظام هستی مطرح است، ادامه داد: این شخصیت به لحاظ وجودی نوری در نظام هستی است.

صادقلو با اشاره به اینکه در سیر معنوی پیامبر معراج در آخر اتفاق افتاده است، افزود: جریان فاطمه(س) جای صحبت زیادی دارد و باید به نکات برجسته بانوی بزرگ اسلام توجه ویژه داشته باشیم.

استاندار گلستان تصریح کرد: وقتی پیامبر اکرم(ص) می فرمایند فاطمه پاره تن من است باید در این کلام دقیق باشیم چرا که فاطمه(س) در حق و حقیقت عالم نمونه ای از پیامبر است.

صادقلو با تاکید به اینکه دخت پیامبر اکرم(ص) در درخشندگی تابناکی بسیاری دارد، ادامه داد: این نور در تجلی مادی تبیین نمی شود و در تجلی معنوی خودش اساسی ترین تبیین است.

وی با اشاره به تشکیل جلسه های هم اندیشی در بین زنان خاطر نشان کرد: یک بازآفرینی نسبت به استفاده از حق و حقوق زن نیاز است که اتفاق بیافتد.

صادقلو ادامه داد: همه چیز را در یک زمان نمی توان انجام داد و فرصت شناسی دارای اهمیت است و نسبت به حقوق خودتان فرصت سازی کنید تا اهم و مهم اتفاق بیافتد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زنان باید در میدان عمل از کارایی خود دفاع کنند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X