ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

زنان باید در میدان عمل از کارایی خود دفاع کنند

زنان باید در میدان عمل از کارایی خود دفاع کنند

مهر/استاندار گلستان با بیان اینکه ۸۳ زن در سمت مدیرکل، فرمانداری ها و معاونان اداره کل وجود دارد، افزود: زنان باید در میدان عمل از کارایی خود دفاع کنند.
 حسن صادقلو ظهر شنبه در نشست بانوان استانداری و فرمانداری های استان به مناسبت هفته گرامیداشت زن، اظهار کرد: نافذیت عمل بیشتر است و دفاع از حق با کلام اتفاق نمی افتد.

وی خاطر نشان کرد: زنان با ادبیات قدیمی دنبال حق و حقوق خود نباشند و برای دفاع از حقوق زنان به یک ادبیات روز نیاز دارند و باید استفاده کنند.

استاندار گلستان با بیان اینکه حضرت فاطمه(س) با یک ادبیات تابناک در نظام هستی مطرح است، ادامه داد: این شخصیت به لحاظ وجودی نوری در نظام هستی است.

صادقلو با اشاره به اینکه در سیر معنوی پیامبر معراج در آخر اتفاق افتاده است، افزود: جریان فاطمه(س) جای صحبت زیادی دارد و باید به نکات برجسته بانوی بزرگ اسلام توجه ویژه داشته باشیم.

استاندار گلستان تصریح کرد: وقتی پیامبر اکرم(ص) می فرمایند فاطمه پاره تن من است باید در این کلام دقیق باشیم چرا که فاطمه(س) در حق و حقیقت عالم نمونه ای از پیامبر است.

صادقلو با تاکید به اینکه دخت پیامبر اکرم(ص) در درخشندگی تابناکی بسیاری دارد، ادامه داد: این نور در تجلی مادی تبیین نمی شود و در تجلی معنوی خودش اساسی ترین تبیین است.

وی با اشاره به تشکیل جلسه های هم اندیشی در بین زنان خاطر نشان کرد: یک بازآفرینی نسبت به استفاده از حق و حقوق زن نیاز است که اتفاق بیافتد.

صادقلو ادامه داد: همه چیز را در یک زمان نمی توان انجام داد و فرصت شناسی دارای اهمیت است و نسبت به حقوق خودتان فرصت سازی کنید تا اهم و مهم اتفاق بیافتد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده