ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مولاوردی تاکید کرد: اهمیت استفاده از ظرفیت زنان در حوزه محیط زیست

مولاوردی تاکید کرد: اهمیت استفاده از ظرفیت زنان در حوزه محیط زیست

ایسنا/ معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بایستی از ظرفیت جامع زنان برای پیشرفت اهداف زیست محیطی بهره برد.

شهیندخت مولاوردی در مراسم امضای تفاهمنامه سازمان محیط زیست با معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، افزود: تقارن زمانی ولادت حضرت زهرا(س) با بهار طبیعت و رستاخیز طبیعت در سال ۹۴ را به فال نیک می گیریم و امیدواریم با امضای این تفاهم نامه بتوانیم از ظرفیت زنان برای حل مشکلات و بحران‌های زیست محیطی کشور بهره بگیریم.

وی با اشاره به پایان برنامه پنجم توسعه و آغاز برنامه ششم توسعه گفت: درحال حاضر در نیمه چشم انداز۲۰ ساله قرار داریم و باید تا پایان این برنامه یعنی سال 1404 از نظر محیط زیست به وضعیت مطلوبی دست یابیم. بنابراین باید در این۱۰ سال باقیمانده از ظرفیت زنان به نحو مطلوبی بهره برد.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به مشارکت زنان و مردان برای بهبود تغییرات آب و هوا گفت: در پیش نویس برنامه توسعه پس از ۲۰۱۵ که شهریور امسال به بحث و تبادل نظر خواهد رسید، استفاده از ظرفیت‌ها برای بهبود وضعیت محیط زیست و توسعه پایدار مد نظر قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: با اجرای تفاهم نامه بین سازمان محیط زیست و معاونت زنان و خانواده در مدت ۴ سال است سعی می کنیم که از ظرفیت جامعه زنان برای پیشبرد اهداف مهم در خصوص محیط زیست و همچنین اهداف جامعه زنان نهایت استفاده را داشته باشیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده