ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طنز صداقت از نوع دانشجویی!

طنز/ صداقت از نوع دانشجویی!

خانواده سبز/ چهار دانشجو که به خودشان اعتماد کامل داشتند یک هفته قبل از امتحان پایان ترم به مسافرت تفریحی رفتند! زمانی که از مسافرت برگشتند متوجه شدند در مورد تاریخ امتحان اشتباه کرده اند و در حقیقت یک روز دیرتر رسیدند. بنابراین تصمیم گرفتند پیش استاد خود بروند و علت جا ماندن از امتحان را برای او توضیح دهند. آن ها به استادشان گفتند: ما به مسافرت رفته بودیم که در راه بازگشت لاستیک ماشین مان پنچر شد و از آن جایی که لاستیک زاپاس همراه نداشتیم، مدت زیادی طول کشید تا ماشینی را پیدا کنیم و از او کمک بگیریم. به همین دلیل دیر وقت به خانه رسیدیم.استاد با کمی مکث پذیرفت که آن ها روز بعد امتحان بدهند!
فردای آن روز، هرچهار دانشجو به دانشگاه رفتند و استاد هر کدام از آن ها را به یک اتاق جداگانه فرستاد و به هر یک ورقه امتحانی داد و از آن ها خواست که شروع کنند. اولین مساله که 5 نمره داشت سوال خیلی آسانی بود و آن ها به راحتی به آن پاسخ دادند سپس ورقه را برگرداندند و تا به سوال آخر که 95 نمره داشت پاسخ بدهند سوال این بود: کدام یک از چهار لاستیک ماشین تان پنچر شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده