ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

درخشش دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در مسابقات ربوکاپ

درخشش دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در مسابقات ربوکاپ

ایسنا/ تیم های رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر در دهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد رتبه های برتر سه لیگ را کسب کردند.
چهار تیم دانشگاه صنعتی امیرکبیر در لیگ های ربات های انسان نما سایز نوجوان، ربات های فوتبالیست سایز کوچک، مین یاب دستی و شبیه ساز امداد و نجات شرکت کردند.
دانشجویان این دانشگاه در لیگ روبات های مین یاب دستی مقام نخست در لیگ ربات های انسان نما سایز نوجوان مقام اول بخش رقابت های فنی و در لیگ شبیه ساز امداد و نجات مقام دوم را کسب کردند.
تیم ربات های فوتبالیست سایز کوچک از دانشکده مهندسی برق، تیم ربات های مین یاب دستی و انسان نما از دانشکده مهندسی مکانیک و پژوهشکده رباتیک و تیم ربات های شبیه ساز امداد و نجات نیز مربوط به دانشکده مهندسی کامپیوتر و پژوهشکده رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر بودند.
هزینه حضور، ثبت نام و خرید تجهیزات از سوی دانشگاه به تیم های شرکت کننده اختصاص داده شد.
گفتنی است، دهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران با حضور 354 تیم داخلی و خارجی در لیگ‌های شبیه ساز دوبعدی و سه بعدی فوتبال، فوتبالیست اندازه کوچک و متوسط، ربات‌های خانگی و صنعتی، فوتبال دانش‌آموزی آزاد، فوتبال دانش‌آموزی سبک وزن، ربات‌های مین‌یاب کنترل از راه دور، ربات‌های مین یاب هوشمند کوچک و متوسط، ربات‌های پرنده و ربات‌های زیردریایی 18 تا 21 فروردین ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

درخشش دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در مسابقات ربوکاپ

درخشش دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در مسابقات ربوکاپ

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده